Ten produkt sprawi, że twoje włosy będą rosły jak szalone!

Paulina Ermel 22.11.2018
Kobieta z długimi włosami
Fotografia: Shutterstock

Doskonale znacie te zioła, ale czy wiecie, jakie mają właściwości? Ich picie sprawi, że będziesz mieć fryzurę godną pozazdroszczenia!

Niestety nie każda z nas może pochwalić się bujną czupryną. W okresie jesienno-zimowym nasze włosy wymagają szczególnej pielęgnacji - to właśnie wtedy zauważamy wzmożoną liczbę wypadających włosów, rozdwojone końcówki czy brak blasku. Całe szczęście istnieją proste sposoby na to, żeby temu zaradzić. Wystarczy popularny napar z ziół, aby twoje włosy przestały wypadać i w dodatku rosły jak szalone.

Ziołowy napar na porost włosów

Aby wzmocnić swoje włosy i wpłynąć na ich przyspieszony porost warto zainwestować w zioła. I nie mamy tu na myśli wcierek, maseczek i odżywek. Takie zioła powinniśmy pić! A najlepiej stosować kurację zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Działanie od zewnątrz zapewni włosom piękny blask i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Z kolei kuracja od wewnątrz ma zupełnie inne działanie.

Które zioła najlepiej wpływają na włosy? Są to skrzyp polny i pokrzywa. Picie naparów z tych ziół sprawi, że włosy przede wszystkim przestaną wypadać. Co ważne - zaczną też szybciej rosnąć! Warto też wspomnieć o dodatkowych zaletach takich naparów - mają one zbawienny wpływ także na paznokcie i skórę. Torebka pokrzywy i skrzypu to koszt kilku złotych. A efekty są nieocenione.

Prawdziwe fanki pielęgnacji włosów stosują napar z tzw. skrzypokrzywy - to nic innego, jak kubek gorącej wody z torebkami jednego i drugiego produktu. Aby uzyskać pożądane rezultaty trzeba pić przynajmniej jeden kubek takiego naparu dziennie. I to przez miesiąc. Skusicie się?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Aby wyprostować włosy wcale nie potrzebujesz prostownicy! Poznaj nasze sposoby na prostowanie włosów bez użycia tego narzędzia.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów