Ta fryzura była modna w 2012 roku. Teraz powraca ze zdwojoną siłą!

Zuzanna Morska 09.12.2019
Włosy ombre
Fotografia: Shutterstock

Wygląda naturalnie i pasuje każdemu! Nic dziwnego, że powraca!

Nie od dziś wiadomo, że historia lubi zataczać koło. Dzieje się tak też w branży mody i urody. W latach 90. popularne były dżinsy typu "mom", które od 3 lat znów znajdują się w czołówce modowych trendów. Podobnie rzecz ma się w przypadku fryzur. Przy czym tutaj "powroty" trendów notowane są znacznie szybciej!

W tym roku znów króluje koloryzacja włosów, na którą chętnie stawiałyśmy w 2012 roku! O czym mowa? Oczywiście o koloryzacji ombre!

Trendy w koloryzacji włosów 2019/2020: ombre

Wygląda na to, że ombre powraca i wiadomością tą są zachwycone największe światowe gwiazdy! Na taką koloryzację zdecydowała się sama... Kendall Jenner! Modelka, która nie lubi eksperymentować ze swoim wyglądem i od zawsze stawia na naturalne, ciemne włosy, tym razem zdecydowała się na subtelną zmianę.

Jakiś czas temu Kendall zaprezentowała się światu w platynowym blondzie, ale wtedy zmieniła fryzurę przez zobowiązania zawodowe. Szybko wróciła do ciemnych włosów, ale postanowiła nieco urozmaicić fryzurę. Dlatego postawiła na ombre!

Koloryzacja ombre to nic innego, jak stopniowe przejście od ciemnej góry do jasnych końcówek. Można zafundować sobie ombre już od 2/3 długości włosów albo zrobić to w nieco subtelniejszy sposób - jak Kendall.

Wrócicie do takiej koloryzacji?

Pielęgnacja cery nie należy do najprostszych. Poznaj 10 najczęściej popełnianych błędów w pielęgnacji cery!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów