Ta fryzura to hit lata 2020! To dość nietypowa koloryzacja

Młoda dziewczyna z dwoma koczkami na głowie z włosów pofarbowanych w stylu "face framing"
Fotografia: Shutterstock

Oto najmodniejsza fryzura na lato 2020! Koloryzacja "face framing" to hit wakacji. 

Każdy sezon rządzi się swoimi prawami modowymi - zarówno, jeżeli chodzi o elementy garderoby, jak i kolor paznokci, czy... włosów. I to właśnie ten ostatni w tym roku jest bardzo oryginalny. Instagrama podbija bowiem nowa koloryzacja, która jest hitem lata 2020! Mowa o "face framing", czyli bardzo oryginalnej koloryzacji, która - choć nie jest inwazyjna - nadaje charakteru całemu naszemu wyglądowi. Na czym polega ta fryzura i jak wygląda? Zobaczcie i przekonajcie się sami!

Zobacz także: Ta fryzura jest hitem lata 2020. Na Instagramie robi furorę!

Trendy lato 2020: fryzura "face framing" to hit wakacji!

"Face framing" to w zasadzie metoda koloryzacji włosów. W tym przypadku nie chodzi o kolor - najważniejszy jest sposób, w jaki fryzjer nakłada farbę na nasze kosmyki.

Dlaczego fryzjer? Otóż tę koloryzację naprawdę trudno jest wykonać w domu. Jeżeli zatem chcesz cieszyć się idealną fryzurą, lepiej udaj się do specjalisty.

"Face framing" polega na tym, że mamy na głowie więcej lub mniej pasemek, ale najważniejsze są dwa grubsze pasma włosów w innym kolorze, które znajdują się przy samej twarzy. Tym samym z przodu mamy kosmyki, które odróżniają się od pozostałych.

Obecnie ta koloryzacja podbija Instagrama! Najczęściej kobiety sięgają po blond pasemka, co najlepiej wygląda oczywiście w połączeniu z ciemnymi włosami - im bardziej się odróżniają, tym lepiej, warto zatem zadbać o odpowiedni kontrast.

Niektóre, nieco odważniejsze kobiety, decydują się nawet na kolorowe pasemka. Tego lata jednak najmodniejsze są naturalne odcienie.

Jak wam się podoba taka fryzura? Zdecydowałybyście się na taką koloryzację? 

Zobacz także: Sleek ponytail to najmodniejsza fryzura lata 2020! Jak ją zrobić?

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów