Twilighting hair to najmodniejsza koloryzacja wiosny 2020! Sprawdź, jak wygląda!

Zuzanna Morska 25.03.2020
Fryzura na wiosnę
Fotografia: Shutterstock

Wiemy, jaki kolor włosów będzie królował wiosną i latem 2020! Twilighting hair pasuje zarówno blondynkom, jak i brunetkom. Zobaczcie, jak wygląda!

Wiosna i lato oznaczają nie tylko nowe trendy w ubraniach. To także czas na zmianę fryzury! Ciepłe miesiące sprawiają, że kobiety chętnie decydują się na cięcie włosów - tak, aby były one krótsze, lżejsze i wygodne. 

Chętnie w tym czasie sięgamy też po nowinki koloryzacyjne. Jaki kolor włosów będzie królował wiosną i latem 2020 roku? Oto "twilighting hair"!

Trendy fryzury wiosna 2020: twilighting hair

Twilighting hair to fryzura, którą pokochają brunetki i blondynki. Wszystko dlatego, że wygląda bardzo naturalnie, a w dodatku sprawia, że nasze włosy nabierają jednocześnie objętości, ale też lekkości. Tak, to możliwe!

Taka koloryzacja to nic innego, jak połączenie baleyage z naturalnymi refleksami. Najlepiej taki kolor sprawdza się, jeśli połączymy ciepłe brązy z ciepłymi blond refleksami. Najważniejsza zasada "twilighting hair" to jak najbardziej naturalny efekt. Włosy mają wyglądać tak, jakby rozjaśniło je słońce.

Włosy w takim kolorze pasują każdemu. Sprawdzą się zarówno u blondynek, jak i brunetek. Jednak najlepsze w tym wszystkim jest to, że uzupełnienie takiej koloryzacji polega na dodaniu refleksów - nie wymaga ona odświeżenia całego koloru.

Jak wam się podobają "twilighting hair"?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów