Light Ash Blonde będzie królował jesienią 2020! Zobacz, jak wygląda ta koloryzacja

Zuzanna Morska 21.07.2020
Blond włosy
Fotografia: Shutterstock

Już teraz nie mamy wątpliwości, co do tego, że wiele kobiet zdecyduje się na taką zmianę na jesień!

Choć lato dopiero się rozkręciło, najwięksi projektanci nie śpią i już proponują nam trendy modowe na następne sezony. To samo dzieje się w świecie fryzur i makijażu.

Jeszcze niedawno pisaliśmy o fryzurach typu "shaggy bob" czy w kolorze "undone blonde", które ewidentnie królują latem 2020. A już wiemy też, co będzie modne jesienią! Jesteście ciekawi, jaki kolor podbije serca miłośniczek mody, kiedy temperatura nieco spadnie? Zobaczcie!

Trendy fryzury jesień 2020: light ash blonde

Jesienią i zimą 2020 roku będziemy nosić włosy w kolorze Light Ash Blonde. I choć mogą wydawać się one łudząco podobne do platynowych, wcale takie nie są. Przede wszystkim - i co dla wielu bardzo ważne - są zdecydowanie bardziej naturalne.

Light Ash Blonde to niejednolita koloryzacja bazująca na jasnym blondzie. Jednak musi być to naturalny odcień blondu, który urozmaicony jest refleksami. Jest to odcień pomiędzy "słomkowym" blondem, a popielatym.

Jedno jest pewne - choć jest to koloryzacja dla wszystkich, najlepiej będzie wyglądał on u kobiet o jasnym kolorze skóry.

Jak wam się podoba nadchodzący trend?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów