Golden Brunette - oto najmodniejszy odcień włosów tej wiosny!

Zuzanna Morska 06.03.2020
Brunetka
Fotografia: Shutterstock

Ten odcień włosów pokochały gwiazdy i kobiety na całym świecie. Taką fryzurę nosi sama Kylie Jenner!

W ostatnim czasie bardzo popularne w koloryzacji włosów stały się wszelkiego rodzaju refleksy na włosach i pasemka, która dodają charakteru każdej fryzurze. Mogą je nosić zarówno blondynki, jak i brunetki.

A jaki kolor będzie królował wśród miłośniczek mody wiosną i latem 2020 roku? Poznajcie "golden brunette", który już rozkochał w sobie same gwiazdy!

Trendy fryzury 2020: golden brunette

Od kilku sezonów wśród koloryzacji włosów królują różne odcienie blondu i wariacje na temat tego koloru włosów. Blondynki eksperymentują z propozycjami znanych salonów fryzjerskich, a brunetki urozmaicają swoje fryzury za pomocą refleksów lub mieszania brązów ze złocistymi odcieniami.

Wiosną i latem 2020 roku z kolei modny będzie kolor "golden brunette". To tak naprawdę mieszanka, która łączy kolor złocistej kawy z mlekiem z odcieniem karmelu i blond pasemkami.

"Golden brunette" sprawia, że włosy wyglądają jakby było ich dużo. Wyglądają też naturalnie. Na taką koloryzację skusiła się sama Kylie Jenner, która - jak wiemy - uwielbia eksperymentować ze swoimi włosami.

Co sądzicie o takim kolorze?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że znane i kultowe gwiazdy pozują tutaj ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów