Bold fringes to najmodniejsza fryzura jesieni 2020! Zobacz, jak wygląda

Zuzanna Morska 14.08.2020
Fryzura na jesień
Fotografia: Shutterstock

Taka grzywka modna już była lata temu, a teraz powraca! Zobaczcie, za co kobiety pokochały fryzurę bold fringes!

Niby lato wciąż trwa, ale na horyzoncie już pojawiają się trendy, które będą królowały jesienią 2020 roku. W sieciówkach możemy zobaczyć już kolory, które będą dominowały w naszych szafach w czasie nadchodzącej pory roku. Zauważamy też trendy we fryzjerstwie, które będziemy nosiły w chłodniejszych miesiącach.

Jeszcze do niedawna farbowałyśmy włosy na jaśniejsze kolory, a im bardziej nasza fryzura przypominała taką, która wygląda jak po wyjściu z łóżka, tym dla nas było lepiej i modniej. Teraz jednak widzimy już, jak będziemy czesać się jesienią. A nadchodząca pora roku upłynie nam pod znakiem "bold fringes". Zobaczcie, jak wygląda ta fryzura!

Trendy fryzury 2020: bold fringes

Warto na wstępie wspomnieć, że jesienią 2020 roku modne będą przede wszystkim grzywki. Niezależnie od tego, na jaką się zdecydujemy, sprawi ona, że nasza fryzura wpisze się w obowiązujące trendy.

Warto jednak rzucić okiem na szczególną grzywkę, która królowała już lata temu. Bold fringes, bo o niej mowa, była ulubionym uczesaniem Brigitte Bardot. A dzisiaj kobiety noszą identyczną fryzurę! Jak wygląda?

Bold fringes to nic innego, jak delikatnie przycięta grzywka, która naturalnie i subtelnie opada na twarz. W ten sposób nie zakrywa ona naszego czoła, a tylko niekiedy nachodząc na oczy sprawia, że wyglądamy seksownie i tajemniczo. Nie jest to cięcie "od linijki" tylko grzywka naturalnie rozchodząca się na boki. Ma wyglądać tak, jakby nikt tak naprawdę nie stylizował jej za pomocą nożyczek.

Taka grzywka pasuje o każdego typu urody czy każdego koloru włosów. Instagram już oszalał na jej punkcie, a najmodniejsza ma być jesienią 2020 roku. Spójrzcie na kilka inspiracji, jak ją stylizować!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!               

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów