"Cool-girl bob". Oto najmodniejsza fryzura tego sezonu!

Paulina Ermel 16.07.2019
Lucy Boynton
Fotografia: Rex Features/East News

Wylansowała ją ostatnio dziewczyna Ramiego Maleka, Lucy Boynton. Ale nie tylko ona zdecydowała się na cięcie w stylu "cool-girl bob". Poznajcie najmodniejszą fryzurę sezonu!

Trendy modowe zmieniają się jak w kalejdoskopie. To samo dotyczy fryzur, które modne są w danym sezonie. Wiosną i latem 2019 roku szczególnie jedną fryzurę upodobały sobie miłośniczki dobrego stylu. Mowa o "cool-girl bob" - tak tego roztrzepanego boba nazwała redakcja australijskiego wydania magazynu "Elle".

Trendy 2019: "cool-girl bob"

Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że modny stał się bob w stylu Jennifer Aniston. Aktorka w pewnym momencie postanowiła obciąć swoje długie proste włosy na seksownego, nieco dłuższego boba. Takiego samego nosiły Hailey Bieber czy Irina Shayk.

W tym sezonie również króluje bob, ale w innym wydaniu. Mowa o tzw. "cool-girl bob", który nosi Lucy Boynton. Dziewczyna Ramiego Maleka lansowała go już podczas sezonu festiwali filmowych - pod koniec zeszłego roku i na początku 2019 roku.

"Cool-girl bob" to fryzura z przedziałkiem na środku, gładka od góry, ale roztrzepana u dołu. Wystarczy wgnieść w obcięte włosy nieco żelu do stylizacji. To naprawdę prosta, a bardzo efektowna fryzura!

Lubicie proste włosy? Okazuje się, że można taką fryzurę zrobić bez wykorzystania prostownicy! Jak? Przedstawiamy wam proste sposoby!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów