20.03.2018 12:43

Trend z lat 90. powraca do łask! Ta fryzura stała się prawdziwym hitem

Skusisz się?

najmodniejsza fryzura 2018

Fotografia: Shutterstock

Lata 90. kojarzą nam się z krótkimi topami i białymi zakolanówkami w stylu Britney Spears, spodniami bojówkami z niskim stanem i oczywiście dziecięcymi spinkami do włosów, którymi namiętnie ozdabiałyśmy włosy. Okazuje się, że te ostatnie podbiły właśnie serca gwiazd (m.in. Miley Cyrus, Solange Knowles) i popularnych dziewczyn na Instagramie. Małe spinki na dobre powróciły do modowych łask!

Zobacz także: Dorota Gardias w nowej fryzurze. Fani jej nie poznali

Trend 2018: spinki do włosów

Zatrzaskowe spinki nosiłyśmy, będąc nastolatkami, a teraz znów śmiało możemy ich używać. Niektóre dziewczyny wybierają gładkie propozycje, inne zaś stawiają na ekstrawaganckie modele pokryte brokatem, kolorowymi ozdobami lub szalonymi wzorami. Spinki w stylu lat 90. możemy nosić na wiele sposobów. Solange Knowles wykorzystała aż 10 sztuk w wersji XXL. To był odważny krok, ale jeśli wolisz subtelniejszy efekt, wybierz ich mniej.

Jeżeli nie masz takich spinek w domu, polecamy odwiedzić popularne sieciówki lub pasmanterie. Tam na pewno znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji, które kupisz za niewielkie pieniądze.

Zobacz także: Maja Sablewska chwali się nową fryzurą. Zapłaciła za nią... 400 dolarów. Efekt?

Autor: Martyna Wojciechowska

Podoba ci się ten trend?

EN_01232023_1180

Fotografia: Eastnews