Tak wyglądają najładniej ufarbowane włosy na świecie. Na Instagramie robią furorę!

Zuzanna Morska 21.07.2020
Koloryzacja włosów
Fotografia: Shutterstock

Kobiety z całego świata przyglądają się koloryzacjom tej stylistki fryzur. Jej "prace" robią wrażenie!

Farbowałyście kiedykolwiek włosy? Jeśli tak, z pewnością wiecie, że uzyskanie konkretnego koloru - np. pokazanego na zdjęciu - nie należy do prostych. Jednak także wśród fryzjerów są artyści, którzy potrafią wyczarować na naszej głowie cuda.

Portal Papilot.pl dotarł do stylistki fryzur, która potrafi stworzyć z włosów prawdziwe dzieła sztuki. Jej koloryzacje nie raz okrzyknięto "najlepiej ufarbowanymi włosami na świecie". Zresztą sami zobaczcie.

Tak wyglądają najładniej ufarbowane włosy na świecie

Melody Lowenstein prowadzi salon fryzjerski, w którym klienci mogą odmienić swoje życie. Zespół stylistów fryzur, którzy tu pracują, potrafią wykonywać spektakularne koloryzacje włosów.

Marka ma swoje konto na Instagramie i śledzi je ponad 140 tys. osób! Klienci i miłośnicy mogą przeglądać prace tutejszego teamu. Melody większość metod koloryzacji testuje na sobie, aby mieć pewność, że zaoferuje klientom wysoką jakość i satysfakcjonujący efekt.

Stylistka fryzur specjalizuje się w farbowaniu włosów na pastelowe kolory. A zdjęcia jej "prac" cieszą się ogromnym zainteresowaniem w sieci. Zresztą zobaczcie, co potrafi wyczarować na głowie!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów