Przez fryzurę tej modelki może wrócić jeden z brzydszych trendów lat 90. Oby tak się nie stało

Emilia Klima 14.08.2017
Bella Hadid
Fotografia: East News

Na powrót tego zapomnianego trendu nie jesteśmy gotowi. 

Obecna moda z powodzeniem wykorzystuje trendy minionych dekad. Z różnym efektem estetycznym. Ten, który byś może wróci do łask niebawem, z pewnością nie należy do naszych ulubionych. Mowa o dużej frotce do włosów. Z tym właśnie akcesorium do włosów na ulicach Los Angeles pojawiła się jedna z najbardziej znanych modelek świata, Bella Hadid

Modelka wzięła udział w evencie marki Nike, której jest ambasadorką. Włosy związane w kucyk idealnie wpisywały się w jej sportową stylizację, ale czy naprawdę nie miała niczego innego do ujarzmienia ich? ;-)

Bella Hadid
Fotografia: East News

Bella Hadid promuje zapomniany trend

Co ciekawe, branżowe portale chwalą stylizację Hadid i twierdzą, że udało się jej obronić tak wątpliwej urody akcesorium i sprawić, by frotka na czubku głowy wyglądała modnie i stylowo. Dziennikarze portalu Vogue.com wyrokują, że Bella da początek nowej modzie. 

Bella jest w ostatnim czasie najlepszą ambasadorką powrotu lat 90. do współczesnej mody. Były już stylizacje składające się wyłącznie z jeansu, okulary "Matrix", teraz przyszła pora na frotkę. Nie zdziwimy się, jeśli wkrótce stanie się ona elementem obowiązkowym mody ulicznej - czytamy w portalu.

Mimo wszystko mamy ogromną nadzieję, że tak się nie stanie ;)

giphy
Bella Hadid
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów