Polerowanie włosów to sposób na suche, rozdwojone końcówki. Na czym polega ten zabieg?

Malwina Wasilewska 10.09.2020
piękne włosy
Fotografia: Shutterstock

Polerowanie włosów jest prawdziwym hitem w pielęgnacji włosów. Zapewni ci zdrowe i piękne kosmyki!

Polerowanie włosów to nowość wśród zabiegów pielęgnacyjnych włosów. Zabieg ten wykonywany jest w salonach fryzjerskich za pomocą odpowiedniego sprzętu, tzw. Split Endera, który odcina zniszczone pasma. Poznaj szczegóły tego zabiegu.

Polerowanie włosów - co to jest?

Narzekasz na suche i zniszczone końcówki? Koniecznie wypróbuj zabieg polerowania włosów. Dzięki niemu twoje włosy będą lśniące i zdrowe. Zdecyduj się na zabieg polerowania włosów, dzięki któremu zapewnisz im piękny, zdrowy wygląd.

Polerowanie włosów za pomocą urządzenia o nazwie Split Ender sprawia, że kosmyki są miękkie, gładkie i równe. Urządzenie odcina zniszczone pasma włosów i końcówki (maksymalnie 5 mm). Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale jeśli chcesz osiągnąć trwałe rezultaty, stosuj go co 2-3 miesiące.

Cały zabieg polerowania włosów trwa około godziny. Można przeprowadzić go samodzielnie, ale my polecamy wykonać go pod okiem specjalisty. Za jedną wizytę zapłacisz od 80 do 180 zł w zależności od cennika oraz od stopnia zniszczenia włosów. Cena Split Endera wynosi ok. 1000 zł.

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów