Księżna Kate zmieniła fryzurę! Wygląda rewelacyjnie

Paulina Ermel 06.09.2019
Księżna Kate
Fotografia: Dubreuil Corinne/ABACA/Abaca/East News

Księżna zdecydowała się na jesienną metamorfozę. Trzeba przyznać, że bardzo jej w niej do twarzy!

Księżna Kate to ulubienica Brytyjczyków. Od kiedy tylko na jaw wyszło, że spotyka się z księciem Williamem, a następnie wyszła za niego za mąż, oczy całego świata skierowały się na nią. Od tamtej pory żona Williama zachwyca i inspiruje tysiące kobiet na całym świecie.

W środę księżna miała dzień pełen wrażeń - jej córka pierwszy raz poszła do szkoły! Kate postanowiła odprowadzić Charlotte na zajęcia, a fotoreporterzy zrobili im sporo zdjęć. Księżna zachwyciła nie tylko stylizacją. Zaprezentowała też nową fryzurę!

Nowa fryzura księżnej Kate

Księżna Kate ma ciemnobrązowe grube włosy. Jej ulubioną fryzurą są włosy do łopatek, które najczęściej nosi rozpuszczone. Upina je nisko z tyłu na specjalne okazje - np. wieczorne, oficjalne wyjścia.

Tym razem jednak Kate postanowiła coś zmienić. Podczas pierwszego dnia szkoły, kiedy odprowadzała na zajęcia George'a i Charlotte, zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu!

Księżna ma teraz dużo krótsze włosy - o długości do ramion. W dodatku postanowiła je rozjaśnić! Efekt przypadł do gustu jej fanom. A jak wam się podoba?

ksiezna kate fryzura nowa
Fotografia: Eastnews

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów