17.04.2018 10:19

Ta obciachowa fryzura będzie hitem lata. Bella Hadid szaleje na jej punkcie!

Nie wszystkim się spodoba...

włosy

Fotografia:

Spodnie mom jeans, chokery, krótkie topy... Niektóre z nas je uwielbiają, inne nie znoszą, ale pewne jest jedno - trendy sprzed dwóch dekad na dobre powróciły do łask. Teraz okazuje się, że do listy hitów lat 90. możemy dodać jeszcze akcesorium do włosów, które powinno być wam znajome. Mowa o dużej frotce do włosów. Co wy na to?

Zobacz także: 7 najgorętszych modowych trendów w sezonie wiosna–lato 2018. To musisz mieć w swojej szafie!

Frotka do włosów - must have na lato 2018

Jedną z największych miłośniczek hitów lat 90. jest Bella Hadid. Amerykanka ostatnio pokazała się w uczesaniu, które nosiłyśmy w dzieciństwie. Mowa o włosach związanych na czubku głowy grubą frotką.

Dodajmy, że siostra Gigi regularnie pokazuje się w tej fryzurze, a inne dziewczyny biorą z niej przykład. Mimo że nas ten trend zdecydowanie nie przekonuje, redaktorki portalu Vogue.com są nim zachwycone:

"

Bella jest w ostatnim czasie najlepszą ambasadorką powrotu lat 90. do współczesnej mody. Były już stylizacje składające się wyłącznie z jeansu, okulary "Matrix", teraz przyszła pora na frotkę. Nie zdziwimy się, jeśli wkrótce stanie się ona elementem obowiązkowym mody ulicznej - czytamy na Vogue.com. "

Bella-Hadid_article

Fotografia: Eastnews

Wy też uważacie, że duża frotka wygląda stylowo? My mamy mieszane odczucia...

Zobacz także:  Nie wiesz na jaką barwę włosów się zdecydować? Te koloryzacje będą modne wiosną 2018

Autor: Martyna Wojciechowska

Jaką fryzurę latem lubisz najbardziej?