Nadchodzi nowy trend w farbowaniu włosów. "Czegoś takiego jeszcze nie było"

Emilia Klima 30.05.2017
Najmodniejszy kolor włosów
Fotografia: Instagram.com/majamajamajica

Jeśli zastanawiacie się, jaki kolor włosów będzie najmodniejszy w najbliższych miesiącach, mamy dla Was odpowiedź.

Instagram dał już początek wielu trendom, nie tylko tym fryzurowym. W ostatnich miesiącach przez portal społecznościowy przewinęła się moda na włosy siwe oraz tęczowe ombre. Zdaniem portalu Bustle.com, latem Instagramem oraz ulicami zawładnie nowy kolor włosów: brzoskwiniowy ("smoked peach"). Odcień ten uzyskuje się mieszając ciemny grafitowy z mandarynkowym oraz blond-pomarańczem.

W trendach urodowych od lat na zmianę dominują odcienie niebieskiego, różowego i fioletowego. "Smoke peach" przełamuje ten schemat, to powiew świeżego powietrza. Czegoś takiego jeszcze nie było - opisuje z entuzjazmem portal. 

Najmodniejszy kolor włosów lata
Fotografia: Instagram.com/glamiris

Najmodniejszy kolor włosów lata 2017

Jeśli przepowiednia portalu się sprawdzi i kolor brzoskwiniowy faktycznie zawładnie wyobraźnią dziewcząt na całym świecie, trendsetterką będzie mogła  nazwać siebie stylista fryzur z Kalifornii, Glam Iris. To ona pierwsza użyła określenia "przypalona brzoskwinia" i zaprezentowała kolor na głowie swojej klientki. Stylistka uzyskała efekt ombre, a ciekawym rozwiązaniem jest farbowanie włosów tuż przy głowie na kolor popiołu (efekt "przypalenia").

Fryzura została przyjęta przez internautki obserwujące jej profil z olbrzymim entuzjazmem. Część z nich zauważyła, że taki kolor to świetne rozwiązanie dla dziewczyn, które chcą wrócić do swojego naturalnego blondu z ciemnej farby.

Ten kolor jest wyjątkowo śliczny!

Efekt olśniewający, świetna robota - komplementowały zachwycone internautki. 

Portal Bustle.com zwraca też uwagę na to, że lato jest idealną porą na takie eksperymenty z kolorowymi trendami urodowymi. Skusicie się? ;-)

tumblr_m44u5jtKdg1rtrb2qo1_
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów