Monica Bellucci obcięła włosy! Trudno ją rozpoznać!

Paulina Ermel 25.09.2019
Monica Belluci
Fotografia: Berzane Nasser/ABACA/EAST NEWS

Kultowa aktorka zdecydowała się na spektakularną metamorfozę! Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Moniki Bellucci nie trzeba nikomu przedstawiać. Piękna włoska aktorka, która karierę zaczynała jako modelka, ma na koncie wiele sukcesów. Fani gwiazdy śledzą każde jej oficjalne wyjście. Kobieta zachwyca nie tylko aktorskimi rolami i świetnymi kampaniami, w których wzięła udział, ale też inspiruje!

Aktorka od wielu lat była wierna fryzurze w postaci długich ciemnych włosów, które urozmaicała za pomocą grzywki. Wygląda na to, że 54-latka postanowiła zmienić co nieco w swoim wizerunku i zdecydowała się na metamorfozę. I to jaką! Sami zobaczcie!

Monica Bellucci zmieniła fryzurę

Bellucci wybrała się ostatnio na Fashion Week w Mediolanie. To właśnie podczas pokazu Dolce&Gabbana po raz pierwszy zaprezentowała się w całkowicie nowej wersji.

Włoska modelka obcięła swoje długie, gęste włosy i teraz lansuje modę na krótkiego boba. Nowoczesna fryzura odjęła jej lat i nadała kompletnie nowego charakteru!

Fani aktorki oszaleli z zachwytu, a ona sama wygląda tak, jakby czuła się w nowej fryzurze doskonale! Ubrana w elegancki biały garnitur Bellucci chętnie pozowała fotografom do zdjęć i prezentowała nowy image. Jak wam się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów