Specjaliści już wiedzą, jaka fryzura będzie najmodniejsza jesienią. To trend prosto z New York Fashion Week

Anna Respondek 19.09.2017
Salon fryzjerski
Fotografia: EAST NEWS

Długie włosy to już przeżytek.

Podczas New York Fashion Week poznaliśmy trendy na nadchodzącą jesień. Oprócz znakomitych stylizacji od największych domów, mogliśmy się przyjrzeć tendencjom, jakie będą panowały w makijażu i fryzjerstwie. Pisaliśmy już o nowym "kocim oku" i nieobciachowych frotkach. Teraz przyszedł czas na najmodniejsze tej jesieni cięcie. 

Jak się okazało, największym hitem, jeśli chodzi o stylizację włosów, będzie fryzura na "boba". Podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody królowały różne warianty tego uczesania. Według Refinery29.com to "must have" każdej dziewczyny, która pragnie być na czasie. W takiej fryzurze pokazała się ostatnio Selena Gomez, która od dłuższego czasu wyznacza panujące trendy.

Istnieje wiele wersji i sposobów na nowoczesnego boba, który nie będzie przypominał fryzury z minionych lat. Najlepszą informacją jest to, że nie wymaga on wielogodzinnego układania, kręcenia czy prostowania. Każda wersja jest idealna, jeśli tylko ma odpowiednią długość, a ta sięga linii szczęki bądź jest nieznacznie dłuższa.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów