Jak błyskawicznie pomalować odrosty w domu? Wystarczy użyć tego taniego produktu z Rossmanna!

Zuzanna Morska 21.04.2020
Malowanie włosów
Fotografia: Shutterstock

Wygląda na to, że w najbliższym czasie raczej nie będziemy mogli się udać do fryzjera, aby zadbać o swoje włosy. Na szczęście wiele możemy zrobić sami w domu. Np. pomalowac odrosty w prosty i szybki sposób!

Jeżeli natura obdarzyła cię ciemnymi włosami, a ty na przekór postanowiłaś przefarbować je na jasno, z pewnością wiesz, co oznacza regularne farbowanie odrostów. Farbowanie włosów w takiej sytuacji musi odbywać się co określony czas - inaczej będziemy mogli pochwalić się dwukolorową fryzurą.

A co w sytuacji, kiedy nie możesz udać się do fryzjera, bo - tak jak teraz - za oknem szaleje koronawirus i nie jest do końca bezpiecznie? Możesz uskutecznić malowanie włosów w domu! Wystarczy, że sięgniesz po ten tani produkt z Rossmanna!

Rozjaśniacz włosów w sprayu idealny na odrosty

Kobiety, które decydują się na przefarbowanie ciemnych włosów na blond, muszą liczyć się z koniecznością regularnego malowania odrostów. Farbowanie włosów w ciemnym kolorze na jasny powinno odbywać się u fryzjera, ale nie zawsze taka wizyta jest możliwa.

Na szczęście w Rossmannie znajdziemy rozjaśniacz do włosów w sprayu - marki Joanna - który jest bardzo tani, a pokryje odrost błyskawicznie! Mowa o rozjaśniaczu Multi Blond Reflex, który występuje w kilku odcieniach. Najważniejsze jednak jest to, że jego używanie jest banalnie proste. W dodatku ma bardzo atrakcyjną cenę - jedynie 6,59 zł!

Dzięki temu specyfikowi wasza fryzura będzie wyglądała jak po wyjściu od fryzjera! Skusicie się?

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów