Fryzury z lokami na różne okazje. Wypróbujcie je wszystkie!

Julita Buczek 10.03.2020 AKTUALIZACJA: 18.09.2020
loki włosy fryzura
Fotografia: Shutterstock

Modne fryzury z lokami z pewnością są tymi, które was zainteresują. Wybraliśmy najpiękniejsze fryzury z lokami dla włosów krótkich, średnich oraz długich. Sprawdźcie, jak wykonać modne fryzury z lokami. 

Fryzury z lokami można nosić na różne sposoby. Kręcone włosy prezentują się znakomicie, kiedy opadają na ramiona lub upięte są spinkami. Loki pasują do każdej długości włosów, dlatego są tak bardzo popularne. Wyglądają olśniewająco na co dzień, a także pasują na wiele różnych okazji.

Loki pasują zarówno krótkim, jak i długim włosom. Fale mogą znacznie odmłodzić twarz, a także nadać odrobinę tajemniczości. Loki można ułożyć na wiele różnych sposobów, mogą być grube lub cienkie, jak sprężynki. Wszystko zależy od grubości lokówki. Jeśli nie chcecie, aby wasz fryzura wyglądała nudno, koniecznie spróbujcie podpiąć spinkami opadające loczki. Sprawdźcie, jak przygotować modną fryzurę z lokami.

Fryzury z lokami - jak zrobić loki?

Loki można przygotować z pomocą lokówki lub prostownicą, a także papilotami. Stylizację loków można wykonać w bardzo łatwy sposób. Sprawdźcie, jak wykonać loki w domu.

Fryzurę z lokami najszybciej przygotujesz, mają włosy średniej długości. Wystarczy tylko kilka kroków, aby przygotować tę niewymagającą fryzurę. Włosy należy przeczesać i nałożyć preparat chroniący włosy przed wysoką temperaturą sprzętu do układania włosów. Kiedy już będziemy mieć za sobą pierwsze kroki, należy wybrać odpowiednią temperaturę lokówki. Najbardziej optymalna będzie pośrednia. Włosy kręcimy na lokówce od strony twarzy i wywijamy je do zewnątrz. Po tak wykonanym zabiegu włosy warto spryskać lakierem.

Jeśli jesteście posiadaczkami włosów długich odpuście sobie kręcenie włosów na lokówki czy prostownice. Najbardziej naturalny efekt fal uzyskacie, wykonując tradycyjny warkocz lub splot kłosa. Taką plecionkę należy przygotować przed snem, wtedy rano będziemy mieć przygotowaną fryzurę.

Fryzura z lokami na różne okazje

Fryzurę z lokami można przygotować na wiele różnych okazji. Randka lub wesele to idealna okazja do wypróbowania fryzury z lokami. Wysoko upięte loki świetnie sprawdzą się, kiedy planujemy ślub w stylu rustykalnym lub boho. Jeśli wesele odbywa się w bardziej ekskluzywnym stylu, warto postawić na grube loki puszczone luźno.

Zainspiruj się naszymi modnymi propozycjami.

Wypróbujecie fryzurę z lokami?

Zobacz także: Curtain bangs - oto najmodniejsza fryzura 2020 roku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów