Gwiazdy pokochały fryzurę "flip". To najmodniejsze cięcie na jesień i zimę 2019!

Paulina Ermel 05.11.2019
Fryzura na jesień
Fotografia: Shutterstock

Ta fryzura modna była już w latach 60. XX wieku. Teraz powraca! Pokochały ją Jennifer Lopez i Sophie Turner. Zobaczcie, jak wygląda "flip".

Popularna w latach 60. fryzura powraca! Teraz noszą ją Jennifer Lopez, Kim Kardashian i Sophie Turner. Jak wygląda cięcie w stylu "flip"? Jak je zrobić? Zebraliśmy dla was najważniejsze informacje!

Flip - najmodniejsza fryzura na zimę 2019/2020

Jesienią i zimą tego roku gwiazdy noszą fryzurę "flip"! Skąd takie określenia? Od angielskiej nazwy "flip", która oznacza pazurki! To właśnie tego typu uczesanie pokochały gwiazdy, które uwielbiają łączyć elegancję z nonszalancją. A takie kryteria z pewnością spełnia ta fryzura.

"Flip" to gładko uczesane, ale jednocześnie uniesione od góry włosy, które wywijają się na dole na zewnątrz. "Flip" to gładka, lśniąca fryzura, którą najlepiej zrobić na prostych, grubych i niecieniowanych włosach!

"Flip" najlepiej sprawdza się na włosach do ramion albo nawet długich. Od góry można tę fryzurę podkreślić wysoką kitką zrobioną z części włosów. U dołu koniecznie muszą wywijać się na zewnątrz.

Jak wam się podoba najnowszy trend sezonu?

Pielęgnacja cery nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Oto 10 najczęściej popełnianych błędów w pielęgnacji cery! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów