Champagne blonde - to najgorętszy trend w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2020!

Zuzanna Morska 13.03.2020
Fryzura dla włosów blond
Fotografia: Shutterstock

Jeżeli jeszcze nie wiecie, jaki kolor włosów będzie królową wiosną i latem 2020, spieszymy z podpowiedzią. W tym sezonie kobiety najmodniejszy będzie bowiem kolor "champagne blonde"!

Wiosną i latem 2020 roku wracamy do rozjaśniania włosów. W ciepłych miesiącach tego roku będziemy nosić bowiem kolor, który kojarzy się jednocześnie ze słońcem i... szampanem. Jak to możliwe? Zobaczcie, jak wygląda koloryzacja "champagne blonde" i dlaczego tak wiele kobiet już się na nią decyduje.

Champagne blonde - najmodniejszy odcień włosów wiosny i lata 2020

Jeszcze niedawno wiele z nas decydowało się na koloryzację włosów o nazwie "bronde". Jest to odcień pomiędzy ciemnym blondem a jasnym brązem. Bardzo modne niedawno były także chłodne odcienie blondu, które momentami wpadały nawet w szarość.

Wiosną i latem 2020 królują jednak zupełnie inne odcienie. Przede wszystkim wracamy do "ciepłych" kolorów, które sprawiają, że włosy wyglądają jak muśnięte słońcem. Dlatego taką popularność zdobywa "champagne blonde".

Jak wygląda taka koloryzacja? To nic innego jak blady, ale jednocześnie złoty odcień blondu - bardzo naturalny. I choć stworzony został sztucznie, prezentuje się na włosach bardzo autentycznie. I może sobie go sprawić każda kobieta!

Jak wam się podoba?

Nie masz pomysłu na fryzurę, a masz włosy średniej długości? Mamy dla ciebie kilka modnych propozycji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów