To najgorętszy trend wiosny 2020. Sprawdź, czym jest bronderowanie!

Julita Buczek 24.02.2020
najmodniejsza koloryzacja
Fotografia: Shutterstock

Okazuje się, że fashionistki z całego świata już wybrały hit nadchodzącego sezonu. Większość z nich stawia na modną i trwałą koloryzację o tajemniczej nazwie. Sprawdźcie, o jaką fryzurę chodzi!

Sprawdźcie, jaka fryzura będzie królować wiosną oraz latem.

Na Instagramie ten modny kolor już okazał się prawdziwym hitem, na który decydują się kobiety na całym świecie. Zobaczcie, jak wykonać bronderowanie!

Brodnerowanie - jaka to koloryzacja?

Jednym z najważniejszych trendów wśród fryzur na wiosnę oraz lato będzie "bronderowanie" włosów. Sprawdźcie dokładnie, na czym polega ten włosowy trend. Okazuje się, że bronderowanie to nic innego niż koloryzacja włosów o delikatne refleksy.

Blondynki i brunetki powinny dodać swoim włosom odrobinę refleksów, które z pewnością sprawią, że ich fryzura będzie bardziej dziewczęca i lekka. Bronde to jeden z tych trendów, które królować będą wiosną oraz latem. Urozmaicenie włosów cieplejszymi pasemkami z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Przed wykonaniem koloryzacji warto skonsultować się z ekspertem, który doradzi, który kolor będzie najlepszy dla naszej karnacji oraz naturalnego koloru włosów.

Wykonacie bronderowanie na swoich włosach?

Zobacz także: Czekoladowy brąz to modny kolor włosów dla brunetek. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów