Nie dla wszystkich seks jest zawsze przyjemnością. Pozycje seksualne, których nie lubią kobiety!

Sylwia Bagińska 07.06.2018
Pozycje seksalne, które nie są lubiane przez kobiety
Fotografia: fotolia

Nowe pozycje seksualne to zawsze szansa na nowe wrażenia i wyzwania. Jednak wybór niektórych niekoniecznie zadowoli każdą kobietę.

Jakość seksu zależy m.in. od pozycji seksualnej, jaką wybiorą kochankowie. Kobiety nie lubią pozycji, które uniemożliwiają całowanie, przytulanie, a także bliskość.

Panie skarżą się także na seks, w których wymagana jest duża sprawność fizyczna. Nie chcą także kochać się wtedy, gdy wymagane jest nienaturalne ułożenie ciała, bo często skutkuje to bólem nóg, rąk, a czasem nawet karku - dodaje psycholog i seksuolog Izabela Jęderak w wywiadzie dla Gazeta.pl.

Zobacz także: To z tego powodu kobiety zdradzają. Robi to już 40% z nich!

Pozycje seksualne, które nie są lubiane przez kobiety
Fotografia: shutterstock

Tych pozycji seksualnych kobiety nie znoszą:

  • Pozycja seksualna: SZPILKA

W tej pozycji seksualnej to mężczyzna decyduje o głębokości pchnięć i rytmie. Kobieta leży na plecach na brzegu łóżka, nogi ma zwrócone ku górze i opiera je o ramiona mężczyzny.

  • Pozycja seksualna: KUFEREK

W tej pozycji kobieta kładzie się na plecach, ma lekko rozchylone nogi i zgięte kolana (stopy muszą dotykać pośladków). Partner kładzie się na partnerce i podpiera się na dłoniach. W tej pozycji kobiety szybko odczuwają ból nóg.

  • Pozycja seksualna: ROBACZEK 

Kobieta siada tyłem do partnera, następnie pochyla się do przodu, przenosząc ciężar swojego ciała na ręce. Ta pozycja seksualna jest szczególnie niewygodna dla kobiet, które maja słabe ręce. W tej pozycji mężczyzna decyduje o intensywności i rytmie stosunku.

Zgadzacie się z tym rankingiem?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Autor: Sylwia Bagińska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów