Faceci o tych imionach nigdy nie zdradzają!

Hanna Skowron 28.08.2018
ten facet cię nie zdradzi
Fotografia: Pixabay

Mężczyźni o tych imionach nigdy nie zdradzają! Czy twój partner jest na liście?

Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duży wpływ na osobowość ma imię. Do każdego imienia dopasowane są cechy, które ujawniają się w sposobie zachowania jego posiadacza. Niezależnie od tego, czy w to wierzycie, czy wręcz przeciwnie, powinniście zapoznać się z poniższymi informacjami. Oto imiona mężczyzn, którzy nigdy cię nie zdradzą.

Zobacz także: Naukowcy sprawdzili, osoby z jakimi imionami są najinteligentniejsze

Facet o tym imieniu nigdy cię nie zdradzi

Łukasz

  • To imię charakteryzuje się przede wszystkim odpowiedzialnością. Nie lubi pokazywać swoich emocji, ponieważ nie lubi mówić o swoich uczuciach. Ten typ faceta, nie obiecuje nic swojej partnerce, dopóki nie ma stu procentowej pewności, że spełni złożoną obietnicę. Nie rzuca słów na wiatr, ponieważ boi się, że skrzywdzi partnerkę.

Damian

  • Jeśli mężczyzna o tym imieniu się zakocha, to już na całe życie. Dla wybranki jest gotów poświęcić wszystko. W trakcie trwania swojego związku zmienia się w czułego romantyka.

Tomasz

  • Nie szuka przelotnych romansów, chce kobiety, którą pokocha i z nią spędzi resztę życia. Tego faceta można obdarzyć zaufaniem.

Zobacz także: To jedno z najdziwniejszych imion w Polsce. Kreatywność tych rodziców nie zna granic

Adam

  • Facet, który nosi to imię, jest najwierniejszym partnerem. Ten typ mężczyzny ceni sobie stabilizację i wartości rodzinne. Bardzo szybko chce się oświadczyć i założyć rodzinę. Niestety jego partnerka musi być przygotowana na niekontrolowane wybuchy złości.

Jacek

  • Jeśli spotka swoją wybrankę, będzie jej wierny aż po grób. Wartości rodzinne odgrywają w jego życiu bardzo istotną rolę.

Masz tak na imię? Ciesz się! Oto najseksowniejsze imiona według mężczyzn

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów