Znudziło się wam "69"? Oto całkiem nowa, ekscytująca pozycja seksualna

Hanna Skowron 07.08.2018
para uprawiająca seks
Fotografia: Shutterstock

Nowy trend w łóżku gwarantuje niezapomniane doznania.

Znudziła się wam pozycja misjonarska? Seks na pieska nie budzi już tyle emocji? Nawet "69" nie jest w stanie rozpalić w was ognia? Być może czas sięgnąć po coś nowego...

Nowa pozycja seksualna. Na czym polega "68"?

"69" to pozycja doceniana przez pary lubiące oralną stymulację. To dobre urozmaicenie dla osób, którym znudził się klasyczny seks. Okazuje się, że ma ona całkiem inne oblicze. Na czym polega więc "68"?

Jeden z partnerów leży na plecach z ugiętymi kolanami. Drugi układa się na nim, również na plecach, ustawiając się tak, by miejsca intymne znalazły się w pobliżu ust partnera. W przeciwieństwie do "69" w tej konfiguracji tylko jedna osoba jest zaspokajana. Druga jest jest tylko "dawcą" przyjemności. To dobra alternatywa dla osób, które nie mogą się skupić przy jednoczesnym "obsługiwaniu" partnera.

Ogrom możliwości otwiera się przed kobietą. Partner nie tylko pieści ją ustami, ale może także wędrować dłońmi po jej ciele. Jak donosi ladbible.com, nowa pozycja seksualna nie ogranicza tak jak "69" i gwarantuje całkiem nowe doznania.

Wypróbujecie?

Zobacz także: Ranking krajów, w których kobiety mają najpiękniejsze piersi. Co z Polską?

Nie masz ochoty na seks? Sprawdź, dlaczego tak się dzieje

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów