Podejrzewasz, że twój partner cię zdradza? Koniecznie zwróć uwagę na te zachowania

Sylwia Bagińska 07.08.2018
Zdrada partnera
Fotografia: shutterstock

Od zdrady gorsza jest niepewność i ciągłe podejrzewanie swojego partnera o niewierność. Dla wielu osób codzienne życie w niewiedzy jest trudniejsze niż brutalna prawda o zdradzie naszej ukochanej osoby. Jak więc dowiedzieć się, czy nasz ukochany partner ma romans?

Od zdrady gorsza jest niepewność i ciągłe podejrzewanie swojego partnera o niewierność. Dla wielu osób codzienne życie w niewiedzy jest trudniejsze niż brutalna prawda o zdradzie naszej ukochanej osoby. Jak więc dowiedzieć się, czy nasz ukochany partner ma romans?

Zobacz także: Znudziło się wam "69"? Oto całkiem nowa, ekscytująca pozycja seksualna

Doświadczony detektyw, Tim Martin, zdradził w wywiadzie dla „The Independent” na co zwracać uwagę, gdy podejrzewamy partnera o niewierność. Jeśli poniższe zachowania przejawia osoba, którą podejrzewamy o zdradę – według znanego detektywa, możesz mieć pewność, że ukochana osoba ma romans.

20 sygnałów, które świadczą o zdradzie partnera

1. Wczesne wychodzenie z domu oraz późne powroty

Bardzo często kochankowie spotykają się przed lub po pracy – nie daj się zwieść, kiedy wmawia ci po raz kolejny, że są to nadgodziny.

2. Delegacje

Jeśli partner zaczyna wyjeżdżać w delegację lub wyjazdów służbowych jest coraz więcej niż dotychczas jest to znak, że w tym czasie spędza więcej czasu ze swoją kochanką.

3. Inne zwyczaje

Bardzo często u osób, które zdradzają, zauważa się zmianę zwyczajów - osoby, które zdradzają zaczynają nagle jeść co innego na kolację lub słuchać całkowicie innej muzyki niż dotychczas.

4. Nadgodziny

Mężczyźni, którzy zdradzają bardzo często usprawiedliwiają się nadgodzinami. Jest to bardzo często używana wymówka, która ma na celu ukryć romans.

5. Aktywność w Internecie

Jednym z sygnałów niewierności partnera jest także jego tajemnicza działalność w sieci. Szczególnie zwróć uwagę, gdy twój ukochany założy nowy adres e-mail i się tym nie pochwali lub np. zaczyna prowadzić profil na Instagramie.

6. Unikanie wspólnych imprez, uroczystości, wakacji

Zdrada wiąże się także z brakiem ochoty oraz czasu na wszelkie aktywności i uroczystości w gronie najbliższych. Nic zdziw się, gdy twój partner odmówi wyjazdu weekendowego lub obecności na urodzinach waszego przyjaciela.

7. Podejrzany zapach

Detektyw poleca obwąchiwanie ubrań swojego partnera – perfumy kochanku to jeden z najlepszych dowodów niewierności.

8. Niespodziewane wydatki

Uzasadnienie nieplanowanych wydatków może brzmieć naprawdę bardzo mało wiarygodnie. Szczególnie łatwo je zauważyć, gdy macie wspólne konto.

9. Wyciągi z konta

Partner, który zdradza bardzo często ukrywa wyciągi z konta – mogłyby w końcu być najlepszym dowodem na zdradę.

10. Bliski kontakt z dziećmi

Bardzo często bliski kontakt z potomstwem jest tłumieniem wyrzutów sumienia.

11. Treningi

Bardzo często mężczyźni twierdzą, że korzystają z siłowni. W niektórych przypadkach jest to prawda, bo chcą lepiej wyglądać dla swojej kochanki. Bardzo często jest to wymówka, która usprawiedliwia późne powroty do domu.

12. Prezenty

Chodzi głównie o prezenty, które nie były kupowane dla ciebie i o których nie miałaś „zielonego pojęcia”.  O ich kupnie może świadczyć wyciąg z konta lub podejrzany paragon.

13. Mniej seksu

Partner unika seksu, bo jest najzwyczajniej zmęczony już romansem.

14. Nieodebrane połączenia

Twój partner coraz częściej nie odbiera telefonu w twojej obecności? To może być kolejny znak, który świadczy o niewierności. Panowie bardzo często unikają rozmów przy osobie zdradzanej.

15. Dziwne znaleziska

Sygnałem alarmowym jest znalezienie prezerwatyw np. w schowku samochodu – szczególnie wtedy, kiedy nie uprawiacie seksu w aucie.

16. Mocna reakcja na krytykę

Ukrywanie niewierności jest nie tylko ciężkie, ale także stresujące. Bardzo często może dojść do puszczenia nerwów. Nic więc dziwnego, że mężczyźni są tak nadwrażliwi na krytykę.

17. Dziwne wiadomości

Nagle nie masz możliwości odczytywania jego wiadomości, a może ich całkowicie nie rozumiesz. Osoby, które mają romans bardzo często posługują się szyframi – zwróć na to swoją uwagę.

18. Niezapowiedziane wizyty

Twój partner nie jest w stanie ukryć swojego zdenerwowania i przerażenia, kiedy robisz mu niespodziankę  i wcześniej wracasz do domu? To może świadczyć o jego niewierności. Zwróć też uwagę na to, kiedy niespodziewanie wracasz do domu, a twojego partnera w nim nie ma, chociaż powinien być.

19. Bardzo oczywiste kłamstwa

Według mężczyzn nie ma sensu ich tłumaczyć, bo przecież w szczęśliwym związku nie ma na nie miejsca.

20. Ciągłe zestresowanie i drażliwość

Twój partner ciągle marudzi, jest zestresowany i ciągle wszystko krytykuje? Może to świadczyć o jego zdradzie – prowadzenie podwójnego życia jest stresujące i wymaga ogromnego skupienia w celu ukrycia dowodów niewierności.

Zobacz także: Dlaczego w niektórych przypadkach wybaczamy zdradę, a w innych nie? Naukowcy odkryli, że na tę decyzję wpływa jedna rzecz

Zobacz także: Dlaczego nie masz ochoty na seks?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów