Z jakim znadkiem zodiaku powinniśmy się związać, żeby nasza relacja była trwała? Niektóre połączenia nie są oczywiste

Katarzyna Leszczyńska 13.12.2017 AKTUALIZACJA: 17.03.2020
Najtrwalsze pary według znaków zodiaku
Fotografia: pixabay.com

Niektórzy ludzie są dla siebie stworzeni.

Zawsze, gdy szukamy partnera, pojawia się odwieczne pytanie, z kim należy się związać, żeby stworzyć udaną i trwałą relację. W dużej mierze zależy to od charakteru obu osób. Okazuje się, że nie bez powodu mówi się, że miłość zapisana jest w gwiazdach i na każdego czeka druga połówka. Portal Cosmopolitan.pl przygotował zestawienie poszczególnych znaków zodiaku, które mogłyby stworzyć trwałą i niezwykłą relację.

Baran i Bliźnięta

I nie chodzi wcale o to, że oba znaki zodiaku zaczynają się na literę B. Bardziej o to, że w tym wypadku przeciwieństwa się przyciągają. Oni po prostu potrzebują siebie nawzajem do wzajemnego funkcjonowania, ponieważ są jak powietrze i ogień. Doskonale będą się uzupełniać w każdej kwestii wspólnego życia, ponieważ każde z nich ma optymistyczne podejście do każdej sprawy.

Strzelec i Lew

Choć oba znaki zodiaku są bardzo charakterne, w związku stworzą duet idealny. Wszystko dlatego, że żaden z nich nie da się zdominować, jednak będą potrafili nawzajem się ujarzmić. To dwie namiętne osobowości, więc wspólnie połączyć ich może naprawdę ogniste uczucie.

Waga i Baran

Są jak Wenus i Mars – potrafią się dogadać jak nikt inny. Oprócz tego wzajemnie napędzają się do działania. Potrafią ze sobą współpracować , dzięki czemu w związku będą się nawzajem uzupełniać. Dzięki temu mają szansę na uzyskanie sukcesu i stworzenie idealnej relacji.

Jakie znaki zodiaku są dla siebie stworzone?

Panna i Wodnik

Jeżeli w którymkolwiek przypadku można powiedzieć o parze doskonałej to właśnie o nich. Wszystko dlatego, że każde z nich cechuje się odmiennymi talentami, które wspólnie potrafią wykorzystać w tej samej dziedzinie. Panna jest pracowita i bardzo praktyczna, wodnik natomiast kreatywny i innowatorski. Dzięki temu może powstać coś niezwykłego.

Skorpion i Rak

Oni dają sobie po prostu poczucie bezpieczeństwa. Rak lubi opiekować się innymi, więc jednocześnie stara się trzymać pieczę nad swoim partnerem. Skorpion z natury jest podejrzliwy, dlatego nadmierna dbałość o niego może sprawić, że poczuje się pewny siebie. Te znaki zodiaku potrafią dać sobie więcej niż ktokolwiek inny.

Koziorożec i Byk

Są takie osoby, które twardo stąpają po ziemi. Przede wszystkim wśród nich dominują te dwa znaki zodiaku. Tego typu ludzie są realistami i mają silne osobowości. Trudno zatem, żeby stworzyły idealny związek z kimś innym niż samym sobą. Nie będą musieli niczego tłumaczyć, tylko wzajemnie się uzupełnią.

Ryby i Byk

Byk może okazać się zbawienną osobowością dla Ryb. Wszystko dlatego, że jest praktyczny i cechuje się zdrowym rozsądkiem. Ryby natomiast lubią zatracić się w marzeniach, przez co potrzebują osoby, która nimi pokieruje. 

Jakie znaki zodiaku są dla siebie stworzone?
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów