Z kim kochają się polskie singielki? To ich najczęstszy typ!

Hanna Skowron 12.10.2018
Para w łóżku
Fotografia: Shutterstock

Polskie singielki dają szansę nawet byłym partnerom. 

Życie w pojedynkę wcale nie musi oznaczać rezygnacji z przyjemności cielesnych. Coś na ten temat wiedzą polskie singielki, które w najnowszych badaniach ujawniły, kogo najczęściej wpuszczają do sypialni. Wbrew pozorom nie są to jedynie znajomi. Polki nie boją się ryzykować i zdarza się, że stawiają na osoby poznane w sieci. 

Kogo polskie singielki wpuszczają do łóżka?

Przedstawiciele aplikacji "Zaadoptuj Faceta" postanowili przeprowadzić badania i sprawdzić, z kim samotne kobiety najczęściej chodzą do łóżka. W tym celu przepytano 600 ochotniczek w wieku od 18 do 40 lat. Ich wybory dla wielu mogą być niemałym zaskoczeniem. 

Były partner

Co trzecia kobieta przyznała się do tego, że po zakończeniu związku wciąż uprawiała seks z byłym partnerem. Z czego to wynika? Znają tę drugą stronę i czasem wciąż odczuwają do byłego pociąg fizyczny. 

Znajomy

Aż 22% polskich singielek ma "przyjaciela z korzyściami". Wie, że nie stworzy z nim stałego związku, ale w łóżku są idealnie dopasowani. 

Chłopak z klubu

Tylko 7% kobiet decyduje się na przygodę z mężczyzną poznanym w barze. Większość woli jednak kogoś znajomego. 

Kolega z pracy

To nie do końca bezpiecznie posunięcie, jednak zdarza się również romans w pracy. 3% z ankietowanych przyznało, że znajomość z kolegą z pracy zakończyła się upojną nocą. 

Użytkownik portalu randkowego 

Choć wielu polskich singli szuka miłości przez internet, niewielka część decyduje się na prawdziwy romans czy seks. Tylko 3% kobiet pozwala, aby internetowa znajomość skończyła się zbliżeniem. 

Badania pokazały również jedną zaskakującą zależność. Aż 40% singielek czeka na "tego jedynego" i nie pozwala sobie na jednorazowe przygody. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Seks to przyjemność, dlatego nie warto myśleć w trakcie stosunku o nieistotnych szczegółach:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów