Z jakimi kobietami mężczyźni zdradzają najczęściej? Niepokojące wnioski badań. To może zaskoczyć

Anna Respondek 12.10.2017
Zdrada
Fotografia: Pexels

Kobiety również coraz częściej decydują się na zdradę.

Według najnowszych badań coraz więcej związków się rozpada, a te pary, które przetrwają, coraz rzadziej decydują się na ślub. Istnieją różne przyczyny takiego stanu rzeczy, a jedną z nich jest zdrada, na którą decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. 

Ostatnie analizy, przytoczone przez Dailymail.co.uk, przeprowadzone na grupie 1300 mężczyzn pokazały, że 99 procent z nich myśli o zdradzie, albo już zdradziło. Jeśli chodzi o kobiety wynik ten był nieco niższy i wynosił 74 procent. Z jakimi przedstawicielkami płci pięknej panowie najczęściej "skaczą w bok"? 

giphy (47)

"Idealne" partnerki do zdrady

Jak się okazuje, mężczyźni rzadko decydują się na zdradę z nowo poznaną kobietą. Dużo częściej wybierają współpracowniczkę, albo bliską przyjaciółkę. Choć panuje przekonanie, że mężczyzn w nieznajomych pociąga ich tajemniczość, to jednak znaczna większość panów woli "skok w bok" z kimś, kogo zna. 

Wśród ankietowanych znaleźli się również tacy (23 procent), którzy stwierdzili, że zdrada na wakacjach z nieznajomą sprawiłaby, że stali by się w "małżeństwie" szczęśliwsi, a ich związek by na tym nie ucierpiał. Najczęściej mężczyźni szukają "okazji", ponieważ pragną satysfakcjonującego seksu. 

Jeśli chodzi o kobiety ponad 30 procent przyznało się do zdrady, a 35 procent zdecydowanie o tym myśli. Panie czują się na to gotowe najczęściej po urodzeniu dzieci. Niemalże 20 procent kobiet marzy o romansie z własnym szefem lub współpracownikiem.

Co o tym myślicie? 

giphy (48)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów