Wokefishing to nowy niebezpieczny trend w randkowaniu! Na czym polega?

randka
Fotografia: Shutterstock

Jeśli facet, którego poznałaś, zachowuje się w ten sposób, uważaj na niego!

Są pewne zachowania u mężczyzn, które od razu powinny być dla nas alarmujące. Niestety wiele z nas nie potrafi od razu ich zdemaskować, dlatego tak często zdarza się, że stajemy się ich ofiarami. Poznajcie wokefishing - nowy niebezpieczny trend w randkowaniu!

Wokefishing - co to jest?

Wraz ze wzrostem popularności aplikacji takich jak Tinder, co i rusz dowiadujemy się o kolejnych kontrowersyjnych trendach w randkowaniu. Wcześniej pisaliśmy o efekcie zombie, orbitingu i cloakingu, a teraz w mediach coraz więcej mówi się o nowym zjawisku nazywanym wokefishingiem.

Wokefisher to mężczyzna o liberalnych poglądach, który robi wrażenie niezwykle elokwentnego i zaangażowanego w sprawy społeczne. Głośno mówi o tym, że jest feministą, broni praw społeczności LGBT+, sprzeciwia się rasizmowi i doskonale wie, co aktualnie dzieje się w kraju. Dzięki temu wiele z nas może uważać go za ideał.

Warto jednak przy bliższym poznaniu upewnić się, czy rzeczywiście taki jest, czy może tylko odgrywa rolę, by podbić nasze serce. Okazuje się, że wzniosłe słowa wypowiadane przez nich są puste, bo nie kryją się za nimi żadne czyny. Wokefisherzy często wcale nie dbają o prawa mniejszości i jest im obojętny los kraju.

Ofiary wokefishingu zakochują się w kimś, kogo tak naprawdę wcale nie znają. Im szybciej dowiemy się, jaka jest prawda, tym lepiej. Bądźcie czujne!

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów