Nowe badania ujawniły, która nacja jest najlepsza w łóżku. A z jakiego kraju pochodzą najgorsi kochankowie?

Anna Respondek 20.10.2017
Kochankowie
Fotografia: Pexels

Wyniki są zaskakujące.

Sfera fizyczna jest niezwykle ważna dla niemalże każdego człowieka. Niektórzy ludzie z chęcią chwalą się swoimi podbojami i nazywają siebie najlepszymi kochankami na świecie. 

Serwis Sucydates.com postanowił to zweryfikować i przeprowadził badania, których wyniki miały określić, z jakich krajów pochodzą najlepsi kochankowie, a z jakich najgorsi. Zaprezentowanie wnioski są zaskakujące, tym bardziej, że znalazły się w nich tylko niektóre państwa. Z jakiegoś powodu Polska została pominięta. 

Strona "zapytała" o zdanie ponad 23 tysiące internautów, którzy w skali od 1 do 10 mieli określić swoje doświadczenia. Oczywiście jedynka oznaczała najgorszego kochanka, natomiast dziesiątka najlepszego. W analizie wzięli udział jedynie heteroseksualni uczestnicy, obu płci.

Okazało się, że żaden z krajów nie dostał największej możliwej ilości punktów. Na 8 punktów zostały ocenione kraje takie jak Australia, USA i RPA, jeśli chodzi o mężczyzn. W przypadku kobiet były to Kanada, Francja, Włochy i USA. Najgorzej, choć nie najniżej według skali, zostali ocenieni mężczyźni z Nowej Zelandii, którzy otrzymali jedynie 4 punkty. 

Jak myślicie, dlaczego Polska nie znalazła się w zestawieniu? 

wyk
Fotografia: Saucydates.com
wyk1
Fotografia: Saucydates.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów