5 ubrań, które dodają kobietom pewności siebie. Wytypowali je... mężczyźni!

Julia Pandecka 14.05.2020
Pewna siebie blondynka w trenczu spaceruje ulicą o zachodzie słońca
Fotografia: Shutterstock

Są takie elementy garderoby, które dodają nam pewności siebie. Mężczyźni wskazali, które z nich sprawiają, że kobiety są bardziej atrakcyjne.

Choć może nie wszyscy, większość mężczyzn uwielbia pewne siebie kobiety. A nie od dziś wiemy, że w dużej mierze liczy się pierwsze wrażenie, jakie robimy na innych. Dlatego też warto zadbać o odpowiedni ubiór, który doda nam pewności siebie. W jednej z ankiet mężczyźni wskazali, jakie ubrania ich zdaniem dodają kobietom pewności siebie. Ich lista może jest krótka, ale nie da się ukryć, że my same czujemy się w tego typu stylizacjach o wiele lepiej. Zobaczcie same, jakie to elementy garderoby!

Ubrania, które każdej kobiecie dodadzą pewności siebie według mężczyzn

Rozmówcy portalu Zefinka.com wypowiedzieli się właśnie na temat tego, jakie ubrania dodają kobietom pewności siebie. Co ciekawe, są to elementy garderoby, które większość z nas ma w swojej szafie.

Nie ma to nic wspólnego z wyuzdanymi fatałaszkami, które założyć możemy co najwyżej w sypialni. Chodzi o klasyczną zawartość szafy i musimy przyznać, że zdecydowanie czujemy się pewniej mając je na sobie.

Posłuchaj podcastu

Jakie to ubrania?

1. Czarny total look

Być może czerń jest seksownym kolorem, ale przede wszystkim kojarzy się z klasą i elegancją. Dlatego też kobiety, które decydują się na całą czarną stylizację kojarzą się z siłą i przebojowością. Wyglądamy wtedy na pewne siebie i przede wszystkim jakbyśmy doskonale wiedziały, czego chcemy i do czego dążymy. Nie wspominając już, że czerń pięknie wyszczupla, a total look wydłuża naszą sylwetkę.

2. Trencz

Ten płaszcz, mężczyznom kojarzący się przede wszystkim z filmami o detektywach i agentach, zdecydowanie dodaje pewności siebie. Może właśnie chodzi o to, nieco kryminalne, skojarzenie. A może po prostu, dzięki luźnemu trenczowi wyglądamy jak pewne siebie kobiety sukcesu. Niezależnie od tego, co kieruje podświadomością mężczyzn, w tym płaszczu mamy +100 do atrakcyjności.

Zobacz także: 4 kobiece nawyki, które brzydzą mężczyzn. Sprawdź, czy ty też je masz! 

3. Spódniczka mini

Tylko odważne, pewne siebie i świadome swoich atutów kobiety decydują się na tak kuse ubrania. I nie chodzi tu o obcisłą spódniczkę, ledwo zasłaniającą bieliznę. Długość mini może być "nieco dłuższa" i zdecydowanie bardziej elegancka niż wyuzdana. Wszystko zależy od naszego gustu, tego, który krój wybierzemy, a także całej stylizacji - z czym daną spódniczkę zestawimy.

4. Zwierzęce wzory

Dawniej kojarzyły się z tandetą i wyuzdaniem, dziś to oznaka pewnej siebie kobiety. Jeżeli masz na sobie wzór w panterkę, lamparcie cętki, tygrysie paski, tym samym okazujesz innym, że drzemie w tobie dziki temperament. Uważaj jednak, to bardzo kontrowersyjny element garderoby! Jeżeli chcesz dodać sobie pewności siebie, postaw na rockowe, mocne połączenia. Białe kozaczki i cętki zdecydowanie nie są dobrym wyborem.

5. Skórzana kurtka

Must have w szafie każdej kobiety, a jednocześnie jeden z niewielu elementów garderoby, który potrafi tyle dodać do atrakcyjności! Już same czujemy się pewniej siebie, mając na sobie grubą, czarną skórę. A co dopiero mówić o tym, jak wyglądamy. Faceci szaleją na punkcie kobiet w skórze, niezależnie, czy to skórzane spodnie, czy kurtka. My jednak rekomendujemy przede wszystkim tę drugą opcję.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, w których zakochujemy się od pierwszego wejrzenia. Nie sposób im się oprzeć!

Te serialowe związki tak przypadły nam do gustu, że chcielibyśmy, aby były prawdziwe! Zobaczcie, które szczególnie mamy na myśli.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów