5 typów facetów, od których powinnaś trzymać się z daleka. Z nimi nigdy nie stworzysz szczęśliwego związku

Malwina Wasilewska 22.09.2020
przystojny mężczyzna
Fotografia: Shutterstock

Od tych facetów trzymaj się z daleka! Poznaj najgorsze typy, z którymi nie stworzysz szczęśliwego związku.

Wiele z nas powiela te same błędy i wciąż wiąże się z toksycznymi facetami. Aby następnym razem nie marnować swojego czasu i nerwów, warto wiedzieć, od jakich typów należy trzymać się z daleka. Poznajcie szczegóły.

Mężczyźni, od których powinnaś trzymać się z daleka

Istnieją typy mężczyzn, którzy robią doskonałe pierwsze wrażenie, ale głębsze relacje z nimi stają się prawdziwą udręką. Poznajcie listę 5 typów, których powinnaś mijać szerokim łukiem.

1. Maminsynek

Facet, który nie może podjąć żadnej decyzji bez konsultacji z matką, to typowy przykład maminsynka. Taki mężczyzna zawsze będzie stał po jej stronie, a nie po stronie swojej partnerki. Typowy maminsynek lubi tez porównywać swoją ukochaną do matki po to, by wytknąć jej słabości. Trzymaj się od niego z daleka!

2. Narcyz

Narcystyczny typ zawsze będzie dążył do tego, abyś była w jego cieniu. Ma on niepohamowana potrzebę błyszczenia w towarzystwie i pokazywania się zawsze od najlepszej strony. Kobiety narcyzów często czują się niekochane i niedoceniane.

3. Karierowicz

Dla karierowiczów praca zawsze będzie na pierwszym miejscu. Nie oczekuj, że będziesz mogła na nich liczyć, bo gdy tylko będą mieli wybierać między tobą a karierą, zawsze wybiorą karierę. Szkoda tracić na nich czas.

4. Piotruś Pan

Ten typ unika zobowiązań jak ognia i nie zamierza dorosnąć. Jeśli chcesz stworzyć z nim związek, musisz wiedzieć, że prędzej czy później się rozpadnie, bo on zawsze będzie wolał iść swoją drogą. Piotruś Pan, jak przystało na wiecznego chłopca, nie znosi też planowania.

5. Nałogowiec

Mężczyzna z nałogami to kolejny typ, od którego powinnaś trzymać się z daleka. Taki facet ma problemy, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Gdy tylko zauważysz, że przesadza z alkoholem lub np. jest agresywny, powinna ci się zapalić czerwona lampka. Uciekaj!

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów