5 typów kobiet, które przerażają mężczyzn. Po prostu się ich boją!

Julia Pandecka 01.10.2020
Szczęśliwa para siedzi na kanapie
Fotografia: Shutterstock

Wydawać się może, że to mężczyźni są bardziej przerażający. Okazuje się jednak, że istnieje 5 typów kobiet, których to faceci się boją!

Zazwyczaj nie chcemy się z kimś wiązać ze względu na różnice charakterów. Ktoś może nie odpowiadać nam też pod względem wyglądu, jednak bywa i tak, że po prostu jakaś osoba nas przeraża. Okazuje się, że istnieje 5 typów kobiet, których wybitnie boją się mężczyźni. I choć często po bliższym poznaniu taka pani może zyskać w jego oczach, często faceci uciekają gdzie pieprze rośnie już na samym początku. Warto zdać sobie z tego sprawę, zanim on spłoszy się na dobre.

Zobacz także: 5 typów facetów, od których powinnaś trzymać się z daleka. Z nimi nigdy nie stworzysz szczęśliwego związku

Typy kobiet, które przerażają mężczyzn. Tych 5 boją się najbardziej

W sieci można znaleźć różne typy kobiet, które mężczyźni uważają za przerażające. My wybrałyśmy 5 najbardziej charakterystycznych, których oni po prostu się boją.

Niezależne

Przede wszystkim kobieta niezależna. Jeżeli on widzi, że jesteś we wszystkim samowystarczalna, może się zdarzyć, że poczuje stres przed tym, że go zdominujesz. Czasami warto nawet udawać osobę, która potrzebuje pomocy. Faceci lubią czuć się potrzebni.

Inteligentne 

Mężczyźni lubią, gdy ich kobieta błyszczy w towarzystwie, ale czują obawę przed bardzo inteligentnymi paniami. Okazuje się bowiem, że po pierwsze - obawiają się tego, że mogą wypaść gorzej niż ich wybranka. Po drugie, inteligentna kobieta częściej się buntuje w związku i lubi postawić na swoim.

Wielbicielki dramatów

A tego to już chyba nikt nie lubi. Są takie osoby, które po prostu uwielbiają robić afery i są prawdziwymi królowymi dramatów. Nie jest łatwo wytrzymać z taką osobą na co dzień, niezależnie od tego, czy to kobieta, czy mężczyzna. Nic więc dziwnego, że faceci obawiają się takich relacji.

"Przylepy"

Nie ma nic gorszego, niż to, że druga osoba chce z nami przebywać 24 godziny na dobę. Nawet w najbardziej udanym związku potrzebna jest przestrzeń. Nie wszyscy jednak to rozumieją. Mężczyźni uciekają, gdy widzą, że ich partnerka zaczyna zamieniać się w małą dziewczynkę, która nieustannie chciałaby się przytulać. To męczące...

Mające wygórowane oczekiwania

Dostaje prezenty bez okazji, ale ciągle jej mało. Ograniczyłem granie na konsoli do jednego wieczoru, ale wciąż nie może tego znieść. Nie spotykam się już w ogóle z kumplami, a ona i tak narzeka. Są kobiety, którym nigdy się nie dogodzi. Jeżeli on to zobaczy, wasz związek jest skazany na porażkę. 

Zobacz także: 6 wiadomości SMS, które wysyła facet, jeśli jest naprawdę zakochany. Ty też je dostajesz? 

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów