Tych rzeczy kobieta nigdy nie powinna zmieniać dla partnera. Później może tego żałować

Anna Respondek 27.02.2018
Czego nie zmieniać dla partnera?
Fotografia: Fotolia

Każdy z nas ma cechy, na które nie powinni mieć wpływu inni ludzie. Decyzje podejmowane pochopnie, mogą prowadzić do problemów. 

Każdy związek wymaga od partnerów elastyczności i otwartości. Są rzeczy, które w sobie zmieniamy dla ukochanego, ponieważ same tego chcemy. Jednak istnieją pewne aspekty życia, na które powinnyśmy mieć wpływ jedynie my same. Każda zmiana niesie ze sobą komplikacje i konsekwencje, dlatego nie warto podejmować tak ważnych decyzji pod wpływem uczuć czy emocji. Czego zatem nie należy zmieniać nawet dla partnera

Zobacz także: Mężczyznom, którzy mówią te rzeczy, lepiej nigdy nie ufać

Wygląd

W trakcie związku każdy z nas przechodzi metamorfozę. W naszym wyglądzie pojawiają się zmiany, które akceptujemy i na które same się decydujemy. Problem pojawia się wtedy, kiedy partner stara się zmusić nas do przeobrażenia się w kogoś, kim nie jesteśmy. Nagle zaczyna przeszkadzać mu kolor włosów, to jak się ubieramy i malujemy. Zmiany wprowadzone na prośbę partnera mogą sprawić, że kobieta już nigdy nie będzie czuła się ze sobą dobrze.

Fotolia_168496330_Subscription_Monthly_M
Fotografia: Fotolia

Wyznanie

Jeśli nie masz poważnego stosunku do religii, zmiana wyznania nie powinna być dla ciebie problemem. Sytuacja zmienia się w momencie, w którym od dziecka wierzysz i jesteś ze swoim wyznaniem związana. Nikt nie ma prawa wymuszać na tobie takiej zmiany. Nawet jeśli twierdzi, że bez tego nie ma dla waszego związku szans. 

Miejsce zamieszkania 

Co jest największym problemem przy zmianie miejsca zamieszkania? Jeden z partnerów zawsze czuje się odcięty od swojego środowiska i miejsc, które znał od lat. Jeszcze większy problem pojawia się w momencie, w którym mamy wyprowadzić się z kraju. Takie decyzje powinny być waszym wspólnym wyborem i żadna ze stron nie powinna czuć się poszkodowana. 

Fotolia_144083825_Subscription_Monthly_M
Fotografia: Fotolia

Plany

Jak wiadomo czasem każda ze stron musi się do siebie dopasować i zmienić swoje plany, nie ma w tym nic nieodpowiedniego. Jednak w momencie, w którym to ty zawsze musisz dopasowywać swoje plany do jego zdania i zmieniać je na ostatnią chwilę, nie można nazwać tego związkiem partnerskim. W dobrej relacji każdy ma takie samo prawo do swojego wolnego czasu. 

Nastawienie do eksperymentów w łóżku

Sfera seksualna jest istotna w każdym związku. Seks sprawia, że para staje się jeszcze bardziej do siebie przywiązana, dlatego należy dbać o to, aby każda ze stron czuła się komfortowo w intymnych sytuacjach. Czego zatem nie można zmieniać tylko na prośbę partnera? Swojego nastawienia do eksperymentów w łóżku. Jeżeli jesteś pewna, że niektóre czynności erotycznych są poza twoim zasięgiem, nigdy nie decyduj się na nie tylko dlatego, że partner tego wymaga. 

Zobacz także: Z tymi znakami zodiaku nie uda ci się zbudować trwałego związku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów