Chesz rozkochać w sobie faceta? Zastosuj metodę "Matching and Mirroring"!

Malwina Wasilewska 23.09.2020
zakochana para
Fotografia: ---

Ten trik może okazać się w twoim przypadku strzałem w dziesiątkę. Wypróbuj go!

Niektóre z nas mają naturalne zdolności rozkochiwania w sobie facetów, a inne muszą szlifować swoje umiejętności za pomocą sprawdzonych sposobów, które warto stosować podczas randek. Ostatnio sporym zainteresowaniem cieszy się metoda "Matching and Mirroring". Sprawdźcie, na czym polega!

Metoda "Matching and Mirroring"

Jeżeli randkowanie sprawia ci problemy, najwyższy czas odkryć klucz do sukcesu. Pomoże ci w tym metoda "Matching and Mirroring", dzięki której rozkochasz w sobie niejednego faceta. Opiera się ona o zasady związane z mową ciała i polega na dopasowaniu oraz efekcie lustra.

Metoda "Matching i Mirroring" nawiązuje do naśladowania drugiej osoby. Przyjrzyj się uważnie gestom i mimice mężczyzny, który ci się podoba, a następnie w rozmowie z nim postaraj się w subtelny sposób naśladować jego mowę ciała. "Mirroring", jak sama nazwa wskazuje, polega na lustrzanym odbiciu gestów faceta.

Następnym razem, kiedy umówisz się na randkę, wypróbuj tę technikę, ale pamiętaj o tym, aby stosować ją w dyskretny sposób. W innym wypadku partner odkryje twój sekret i możesz narazić się na śmieszność.

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów