Ten typ mężczyzny został uznany za najlepszego kochanka. Powód może was zdziwić. Chodzi o jedną cechę

Anna Respondek 13.02.2018
Najlepszy kochanek
Fotografia: Fotolia

Czy da się rozpoznać, że mężczyzna będzie dobrym kochankiem? Wygląda na to, że wystarczy z nim porozmawiać i wszystko się wyjaśni.

Dopasowanie seksualne odgrywa dużą rolę w związkach i jest ważnym elementem budowania więzi między partnerami. Nawiązując z kimś kontakt i poznając nową osobę, nie zawsze rozpoczynamy od łóżkowych zabaw. Część kobiet z tym krokiem woli poczekać dłużej. Nie zmienia to jednak faktu, że zastanawiamy się nad tym, czy mężczyzna, który nam się spodobał, będzie dobrym kochankiem. 

Zobacz także: Naukowcy sprawdzili czy mężczyźni wolą seks od snu

Okazuje się, że nie trzeba od razu sprawdzać tego w praktyce i wystarczy przeprowadzić z nim krótką i niezobowiązującą rozmowę. Wbrew pozorom nie chodzi o pytania stricte związane ze sferą erotyczną. Choć może to wydawać się dziwne, wystarczy sprawdzić, jakie mężczyzna ma poglądy.

Fotolia_51663667_Subscription_Monthly_M
Fotografia: Fotolia

Po czym poznać, że on będzie świetnym kochankiem?

Badania przeprowadzone przez naukowców z Harvardu pokazały, że mężczyźni, którzy są bardziej liberalni i otwarci na świat są także znacznie lepszymi kochankami. Ich tolerancja w stosunku do różnych rodzajów miłości przekłada się na to, jak zachowują się w łóżku i jak traktują kobiety. Eksperyment trwał 75 lat i został przeprowadzony na 268 uczestnikach. W tym czasie analizowano ich seksualne zachowania, częstotliwość pożycia i poglądy. 

Dlatego właśnie, jeśli chcesz sprawdzić, jakim kochankiem będzie nowo poznany mężczyzna, wystarczy, że zapytasz go o poglądy związane z ruchem LGBT. Jeśli nie ma nic przeciwko mniejszościom seksualnym, to znaczy, że będzie równie otwarty i sprawny w łóżku. Tolerancyjny mężczyzna uważa, że każdy ma prawo do miłości, jeśli tylko nie krzywdzi drugiej osoby. 

Dodatkowo, jak podaje portal Thedailybanter.com, liberalni mężczyźni znacznie częściej respektują to, jakie kobiety mają zasady i uważają, że tylko one mają prawo decydować o swoim ciele. Chętniej rozmawiają o seksie i starają się, aby przyjemność zawsze dotyczyła obu stron.  

Zobacz także, co najbardziej pociąga mężczyzn w kobietach:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów