Po tych zachowaniach rozpoznasz, że facet jest playboyem. Trzymaj się od niego z daleka!

przystojny mężczyzna
Fotografia: Shutterstock

Uważaj na mężczyzn, którzy

Pewne zachowania mogą świadczyć o tym, że mężczyzna jest typem playboya. Sprawdź, jakie zachowania na to wskazują. Jeżeli facet, z którym się spotykasz, zachowuje się w ten sposób, powinna się zapalić w twojej głowie czerwona lamka. Dla własnego dobra nie bagatelizuj tych sygnałów.

Zachowania świadczące o tym, że facet jest playboyem

Playboy z pozoru wydaje się dobrze ułożonym, szarmanckim facetem, jednak po dłuższym poznaniu może okazać się seryjnym podrywaczem. W jaki sposób go zdemaskować? Oto kilka zachowań, które powinny dać ci do myślenia...

1. Trzyma cię w sekrecie

Facet, któremu zależy na waszym związku, będzie chciał zapoznać cię z rodziną i znajomymi. Jeśli mężczyzna, z którym się spotykasz, trzyma cię w tajemnicy z dala od jego bliskich, to znak, że nie traktuje cię poważnie i być może spotyka się z innymi dziewczynami.

2. Non stop siedzi z nosem w telefonie

Na początku znajomości facet, któremu na tobie zależy, jest zafascynowany twoją osobą na tyle, że używanie telefonu ogranicza do minimum. Znacznie bardziej woli z tobą rozmawiać, by cię lepiej poznać. Jeśli jest inaczej, to znak, że nie jesteś dla niego priorytetem. Kiedy zauważysz, że non stop wysyła wiadomości do innych w czasie, który mógłby spędzić z tobą, to sygnał, aby zastanowić się nad tą relacją...

3. Nie odpisuje ci przez wiele godzin

Typowi playboye lubią czuć, że trzymają kontrolę nad relacjami z kobietami. Potrafią je oczarować, a potem z czasem ograniczają kontakt, bo zaczynają interesować się innymi. Jeśli często zdarza się, że facet nie odpisuje ci całymi godzinami na wiadomości i nie proponuje spotkań, to dowód na to, że woli spędzać czas z innymi i mu na tobie nie zależy.

4. Nie chce się określić

Zauważyłaś, że facet, z którym spotykasz się od dłuższego czasu, wciąż unika tematów związanych z definiowaniem waszej relacji? Mimo upływu czasu nadal nie wiesz, czy traktuje cię jako swoją dziewczynę, czy tylko jako koleżankę? To typowa zagrywka playboya. Tacy faceci nie chcą się określać, bo unikają zaangażowania.

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów