Ta jedna cecha łączy szczęśliwie zakochane kobiety! Wy też tak macie?

Julia Pandecka 24.08.2020
Piękna, szczęśliwa kobieta w czerwonym golfie, kapeluszu i okularach zerówkach
Fotografia: Shutterstock

Po czym poznać szczęśliwie zakochaną kobietą? Okazuje się, że każdą z nich łączy jedna rzecz! 

Zakochana kobieta potrafi góry przenosić! To wiadomo nie od dziś. Okazuje się jednak, że ma jedną charakterystyczną cechę, która ma miejsce jedynie wtedy, gdy jej uczucie jest szczere. Psycholodzy stwierdzili bowiem, że każda szczęśliwie zakochana kobieta charakteryzuje się jedną rzeczą. Tym samym wszystkie panie, których uczucia są prawdziwe, łączy jedna rzecz! Czy wy też należycie do tej grupy i macie to szczęście, że możecie się tym pochwalić? Sprawdźcie, co to takiego!

Zobacz także: Ta część kobiecego ciała działa na facetów jak magnes! A my niepotrzebnie się jej wstydzimy

Szczęśliwie zakochane kobiety łączy jedna rzecz! 

Jak podaje portal "Your Tango", Sabina Vatter z Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego przebadała 256 kobiet w wieku 20-45 lat. 

Każda z badanych kobiet była w zaangażowanym związku. Odpowiadały na pytania dotyczące diety, poczucia własnej wartości, satysfakcji z relacji z partnerem, również tych seksualnych, a także poglądu na własne ciało.

Okazuje się, że kobiety, których związki były szczęśliwe, były też zadowolone ze swojego ciała i wyglądu! Były bardziej pewne siebie i swoich wartości. 

Według wyników badań, również samo podejście do siebie i świata wpływało na zadowolenie ze związku.

Jak widać zatem, te dwie rzeczy wzajemnie się uzupełniają. Jeżeli zaakceptujesz siebie, będzie ci łatwiej żyć, ale też możesz stworzyć udaną relację! 

Zobacz także: Te 6 znaków zodiaku traktuje związki jak zabawę. One złamią ci serce!

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów