Sugardating to nowy styl randkowania. Na czym polega?

Malwina Wasilewska 01.07.2020
randka
Fotografia: Shutterstock

Ten sposób randkowania cieszy się coraz większą popularnością. Jego pomysłodawcami są Duńczycy.

Regularnie dowiadujemy się o kolejnych trendach w randkowaniu. Były już m.in. caspering, paperclipping i orbiting, a teraz przyszedł czas na kolejny trend - sugardating, który podbija portale randkowe. Poznajcie szczegóły.

Sugardating - na czym polega?

W czasach rosnącej popularności portali randkowych poznajemy kolejne sposoby na nawiązywanie znajomości i randkowanie. Sugardating to jeden z nich. Jest to inaczej sposób na znalezienie sponsora w sieci.

Duńczycy stworzyli portal randkowy "Sugar Dates", w którym użytkownicy podczas rejestracji mają za zadanie ocenić, w jaką rolę chcą się wcielić. Do wyboru mają 4 możliwości: Sugar boy, Sugar daddy, Sugar girl i Sugar mama.

Sugar boy jest mężczyzną, który ma być dla swojej partnerki towarzyszem życia. Zależy mu na dojrzałej relacji z partnerką, która spełni jego marzenia i zapewni mu stabilizację. Sugar daddy to człowiek sukcesu, który chce rozpieszczać swoją kobietę. W relacji z kobietą zależy mu na wspólnym spędzaniu wolnego czasu i dzieleniu pasji.

Sugar girl jest pewną siebie kobietą oczekującą od mężczyzny stabilizacji, bezpieczeństwa i dojrzałej relacji. Sugar mama to kobieta sukcesu. Zależy jej, aby móc zaopiekować się swoim partnerem, spędzać z nim czas i dzielić z nim pasje.

Co ciekawe, rejestracja dla użytkowników, którzy chcą być w roli Sugar girl i Sugar boy jest bezpłatna. Za korzystanie z niego płacą wyłącznie osoby oznaczone jako Sugar mama i Sugar daddy. Co sądzicie o tym pomyśle?

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów