Sprawdzono, które kobiety zdradzają najczęściej. Ten zawód sprzyja skokom w bok

Redakcja 02.08.2017
Kobieta
Fotografia: Pexels

Okazuje się, że to wcale nie kobiety w idealnie skrojonych garsonkach marzą o romansie. 

Illicit Encounters, brytyjski serwis randkowy dla małżonków, przeanalizował profile ponad 10 tysięcy osób, aby sprawdzić, które kobiece i męskie cechy najbardziej sprzyjają niewierności. 

Z ich obliczeń jasno wynika, że około 20 procent zamężnych kobiet, które szukały okazji do skoku w bok przyznały, że w swoich związkach czują się samotne. Z kolei 27 procent kobiet wyznało, że są osobami bardzo dynamicznymi, tryskającymi energią, co może tłumaczyć silny popęd seksualny.

Jak podaje portal Indy100.com, sprawdzono również, które zawody wykonywane przez kobiety sprzyjają zdradzie. Co ciekawe, wcale nie te, które wiążą się z delegacjami służbowymi, czy chociażby pracą biurową. Okazuje się, że najbardziej skore do zdrady są gospodynie domowe (około 20 procent). 

Typowa kobieca zdrada nie jest napędzana arogancją, ego albo pożądaniem, ale poczuciem samotności spowodowanym brakiem satysfakcji z małżeństwa - powiedział Christian Grant, przedstawiciel portalu Illicit Encounters, a jego wypowiedź przytacza Indy100.com. 

Według Granta, to właśnie gospodynie domowe najbardziej narzekają na samotność. W ciągu dnia nawet kilka godzin mogą spędzić bez kontaktu z drugim człowiekiem. Gdy przychodzi wieczór, a mąż wraca do domu, często sytuacja wcale nie wygląda lepiej. Nie dziwne więc, że ignorowane i zaniedbane przez mężów szukają pocieszenia w ramionach innego mężczyzny. 

Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku mężczyzn. Podczas gdy kobiety najczęściej zdradzają z powodu wspomnianej już samotności i zaniedbania przez mężów, panowie decydują się na skok w bok z powodu arogancji i pożądania. 

giphy-tumblr (6)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów