5 rzeczy, które sprawią, że rozkochasz w sobie każdego mężczyznę. Nic prostszego!

Julia Pandecka 14.09.2020
Para młodych, zakochanych ludzi w kurtkach i szalikach całuje się jesienią na dworze
Fotografia: Shutterstock

Zastanawiasz się, co zrobić, żeby on cię pokochał? Te proste rzeczy mogą ci w tym pomóc.

Początek związku zawsze jest ekscytujący, ale do łatwych na pewno nie należy. Jeżeli ktoś nam się podoba, staramy się bowiem zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ta osoba najpierw zwróciła naszą uwagę, a następnie zakochała się w nas. I o ile ta pierwsza rzecz jest łatwa do wykonania, jeżeli chodzi o miłość - nie tak łatwo zmusić kogoś do kochania. Możemy jednak zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc drugiej osobie zakochać się w nas. Jak tego dokonać?

Zobacz także: Ta 1 banalna zasada to klucz do udanego związku! Mało kto jej przestrzega

Rzeczy, które sprawią, że mężczyzna cię pokocha

Portal "Your Tango" wymienił 5 rzeczy, które sprawiają, że mężczyźni są w stanie się w nas zakochać.

Okazuje się, że nic trudnego i... że faceci też zwracają uwagę na szczegóły!

1. Zaakceptuj go takim, jaki jest

Nikt nie lubi, gdy druga osoba próbuje zmieniać go na siłę. Zwłaszcza, gdy rzeczy do zmiany zaczynają się nawarstwiać i nagle zaczynamy zatracać własną tożsamość. Takie rzeczy zazwyczaj mają miejsce w związkach, a mężczyźni są na to wyjątkowo uczuleni. Jeżeli chcesz, żeby to właśnie on był twoim partnerem, czy naprawdę aż tak ci przeszkadzają jego drobne wady? Jeżeli tak, może warto znaleźć inną połówkę jabłka?

2. Doceniaj jego działania w związku i poza nim

Każdy potrafi wyróżnić się czymś wyjątkowym. Mamy różne umiejętności, talenty, a nawet cechy, które sprawiają, że jesteśmy inni niż wszyscy. Warto, żebyś postarała się je odkryć w swoim partnerze i zaczęła je doceniać. Każdy czuje się wyjątkowo, jeżeli osoba, na której mu zależy go docenia i chwali. Duma w twoich oczach sprawi, że jego serce zabije szybciej. 

3. Wspieraj go i staraj się zrozumieć jego motywacje

Warto poznać się lepiej i odkryć swoje cele, pragnienia, motywacje, poczucie wartości. Dzięki temu będziesz wiedziała, do czego dąży i czy te dążenia pokrywają się z twoimi. Jeżeli tak, jak najbardziej idź w to, i wspieraj go w dążeniu do spełnienia marzeń. Dzięki temu on poczuje, że może przy tobie góry przenosić i oboje na tym skorzystacie. 

4. Pokaż, że jesteś mu oddana

Mówienie mu o uczuciach, zapewnienie go o twoim oddaniu i wspieranie go, a także pokazywanie mu, jak bardzo ci na nim zależy, to nie akt desperacji, a dobry sposób na to, żeby i on zauważył, że może otworzyć przed tobą serce. Tylko szczerością będziesz w stanie zbudować prawdziwą i otwartą relację, opartą na wzajemnej miłości i zaufaniu. 

5. Ukazuj swoją miłość w drobnych gestach

Mówienie o miłości to jedno, ale mężczyźni, podobnie jak my, potrzebują bliskości, choć zazwyczaj się do tego nie przyznają. On naprawdę uwielbia, gdy podejdziesz się przytulić, podrapiesz go po głowie podczas oglądania filmu lub po prostu pocałujesz bez okazji. Przecież na tym polega ukazywanie miłości! A przez takie pocałunki i uściski na pewno go zarazisz... uczuciem do ciebie samej.

Zobacz także: Uważaj na seks w tym pomieszczeniu! Badania dowodzą, że może być bardzo niebezpieczny

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów