5 rzeczy, które mówi każdy zdradzający facet. Nie daj się nabrać!

Julia Pandecka 11.09.2020
Mężczyzna zdradzający leży na łóżku z kubkiem kawy i telefonem w ręce i z kimś pisze
Fotografia: Shutterstock

Faceci, którzy zdradzają, zazwyczaj mówią te rzeczy. W ten sposób będzie próbował zatrzymać cię przy sobie!

Czasami możemy mieć przeczucia, co do tego, że partner nas zdradza, jednak trudno jest takie oszukiwanie udowodnić, nie wspominając już o nabraniu pewności. Zazwyczaj bowiem jest tak, że kochając kogoś, zaczynamy go wybielać i bronić, choć możemy zdawać sobie sprawę z tego, że coś faktycznie jest na rzeczy. Zwłaszcza, że oni sam próbują za wszelką cenę pokazać, że to nic takiego. Okazuje się, że niemal każdy zdradzający mężczyzna w konfrontacji mówi te rzeczy!

Zobacz także: Uważaj na seks w tym pomieszczeniu! Badania dowodzą, że może być bardzo niebezpieczny

Rzeczy, które mówi każdy zdradzający facet. Nie daj się nabrać!

Portal "Your Tango" przytoczył 5 rzeczy, które mówią zdradzający faceci. Tylko po to, żeby zatrzymać cię przy sobie. 

1. To nic nie znaczyło

Zdradził cię, ale tak naprawdę to w ogóle nie lubi lub nawet nie za bardzo zna tę kobietę. To był czysty przypadek i w rzeczywistości kocha cię najbardziej na świecie i cały czas chce z tobą być. Będzie próbował grać na twoich emocjach i wykorzystywać twoje uczucia. Gdyby cię jednak tak bardzo kochał, nie wszedłby do łóżka innej kobiety. 

2. Nigdy więcej tego nie zrobię

Oczywiście, ludzie uczą się na błędach. Ale to może działać w przypadku źle dobranych butów do ubrania, a nie zdrady. Oszukiwanie partnera to coś o wiele poważniejszego. I często niestety jest tak, że jeżeli raz ktoś zdradzi, będzie zdradzał już zawsze. Zwłaszcza, jeżeli ujdzie mu to na sucho. 

3. Przepraszam

Posypywanie głowy popiołem też nie powinno cię ruszać. Oczywiście, zasłużyłaś na przeprosiny. Jednak "przepraszam" jest szczere wtedy, gdy komuś faktycznie jest przykro. A gdyby miało być mu przykro i miałby czuć się z tym źle, zdałby sobie z tego sprawę wtedy, gdy uganiał się za innymi kobietami. 

4. Ale ty zrobiłaś to i to i dlatego cię zdradziłem

Najgorsze, co może zrobić facet, który cię zdradził, to obarczanie ciebie winą za jego przewinienia. Nawet, jeżeli ostatnio miałaś dla niego mniej czasu, bo np. zajmowałaś się WASZYMI dziećmi lub musiałaś wesprzeć na duchu przyjaciółkę - to nie znaczy, że od razu musiał szukać pocieszenia w ramionach innej. 

5. Zostałem wykorzystany

Biedaczek. Poszedł do klubu i wpadł bezpośrednio w szpony seksownej kocicy. A on tak bardzo nie chciał cię zdradzić! No cóż, stało się i jednak to zrobił. A ty nie jesteś od tego, żeby być dla niego nagrodą pocieszenia. 

Zobacz także: Ten jeden zwrot sprawi, że twój związek będzie szczęśliwy! I nie chodzi o "kocham cię"

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów