Co najlepszego facet może zrobić dla kobiety w łóżku? Zobaczcie

Paulina Ermel 06.04.2018
Kobieta i mężczyzna
Fotografia: Fotolia

Jest kilka rzeczy, o których kobiety fantazjują, ale nie zawsze je dostają.

Każda z nas ma inne fantazje dotyczące idealnego seksu. Są jednak rzeczy, których większość kobiet chciałaby doświadczyć w łóżku. Jeżeli twój mężczyzna "dba" o takie rzeczy, trafiłaś idealnie.

Zobacz także: Jak długo powinien trwać idealny seks? Naukowcy spieszą z odpowiedzią

Spontaniczny seks. Leniwe pieszczoty w łóżku są przyjemne i fajne, ale czasem każdemu przyda się odrobina szaleństwa. Kobiety marzą o tym, aby mężczyzna zaczął flirt jeszcze przed powrotem do domu, a po przekroczeniu progu mieszkania "rzucił się" na ukochaną.

Komplementowanie wyglądu w trakcie seksu. Która z nas nie chciałaby, aby facet zaniemówił na widok naszego nagiego ciała? Mówienie o tym, jak pięknie wygląda, też jest pożądane.

Pocałunki. Część mężczyzn, kiedy przychodzi co do czego, po prostu zabiera się do "roboty". Zapominają przy tym, że kobiety oczekują czułości - w tym pocałunków.

Dbanie o przyjemność partnerki. Kobiety chcą się czuć w łóżku równie ważne, co faceci. Dlatego uwielbiają, kiedy mężczyzna pyta, czy jest im dobrze.

Seks przed lustrem. Mężczyzna, który w trakcie seksu, patrzy na kobietę pożądliwym wzrokiem, a ona może go obserwować? To jedna z najczęstszych kobiecych fantazji. Dlaczego by jej od czasu do czasu nie spełnić?

Zobacz także: Dobra wiadomość dla zazdrośnic. Ich cecha dobrze wpływa na jeden aspekt związku

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów