To pierwsza rzecz, którą należy zrobić po rozstaniu. Dzięki temu szybciej uleczysz złamane serce

Malwina Wasilewska 17.07.2020
smutna dziewczyna
Fotografia: Shutterstock

Tę rzecz należy zrobić w pierwszej kolejności. W innym wypadku utrudnisz sobie leczenie złamanego serca.

Rozstanie to jedno z najbardziej traumatycznych wydarzeń, które dotykają nas w życiu. Niektórzy nawet kilka lat leczą złamane serce po rozpadzie związku. Zamiast wciąż rozpamiętywać byłego partnera zajmij się sobą i zmień swoje nawyki. Nie wiesz, jak całkowicie odizolować się od wspomnień z nim związanych? Jest pewna rzecz, która z pewnością ci pomoże osiągnąć ten cel.

Sposób na złamane serce

Czujesz ból po rozstaniu z partnerem? Ten stan może utrzymywać się jeszcze przez długi czas, jeśli nie przejmiesz kontroli nad swoim myśleniem. Psychologowie nie mają wątpliwości, że aby jak najszybciej wyleczyć złamane serce, należy przede wszystkim zaraz po rozstaniu wykonać jedną rzecz. Mianowicie chodzi o wyrzucenie lub oddanie komuś innemu wszystkich przedmiotów, które się kojarzą z byłym partnerem.

Wszelkie prezenty od niego, wspólne zdjęcia i inne drobiazgi mogą mieć dla ciebie wartość sentymentalną. Przez to za każdym razem, gdy na nie spojrzysz, niepotrzebnie wrócą do ciebie wszystkie wspomnienia. Pamiętaj, że rozdrapywanie starych ran utrudnia zamknięcie tamtego rozdziału i rozpoczęcie kolejnego.

Wyrzuć wszystko, co pozostawiła po sobie ta druga osoba i nie pozwól, aby negatywne emocje związane z rozpadem związku zawładnęły twoją głową.

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów