Twój ulubiony kolor zdradza, jaki jesteś w sypialni! Który zwiastuje namiętność, a który nudę?

Julia Pandecka 21.01.2020
Para w bieliźnie całuje się przy ścianie
Fotografia: Shutterstock

Seks jest bardzo ważny w każdym związku. Okazuje się, że to, jaki jest nasz ulubiony kolor, może powiedzieć wiele na temat naszego życia łóżkowego!

Każdy z nas różni się od siebie cechami charakteru, ale również upodobaniami seksualnymi. Okazuje się, że to, jacy jesteśmy w sypialni, może mieć dużo wspólnego z różnymi barwami. Zdaniem seksuologów, to, jaki kolor uważamy za najpiękniejszy, może zdradzić, jak zachowujemy się w łóżku. Okazuje się, że niektóre barwy są naprawdę ogniste, podczas gdy inne mogą symbolizować nudę. Sprawdź koniecznie, jaki jest ulubiony kolor twojego partnera!

Zobacz także: Jak zdradzają mężczyźni? To może zależeć od znaku zodiaku!

Psychotest: twój ulubiony kolor zdradzi, jaki jesteś w sypialni

Wskaż swój ulubiony kolor i dowiedz się, jaki jesteś w sypialni!

Czerwony

Ten kolor kojarzy się z miłością i seksem, ponieważ uważany jest za niezwykle namiętny. Nie bez powodu. Ci, którzy uwielbiają taką barwą, są najbardziej namiętni i potrafią sprawić, że jego partner przeżywa chwile uniesienia. Niestety mają także tendencję do dominacji. Łatwo się napalają i trudno im niekiedy znieść porażkę.

Czarny

Wielbiciele czarnego koloru mają skłonności sadomasochistyczne. Uwielbiają mroczne oblicza erotyzmu. Chętnie stawiają na urozmaicenie w łóżku i wszelkiego rodzaju "erotyczne zabawki". Jedno jest pewne, z takim partnerem nie będziesz się nudzić. Czasami jednak warto na niego uważać.

Niebieski

Ci, którzy uwielbiają najbardziej niebieski kolor, są niezwykle czuli. Zawsze biorą pod uwagę potrzeby swojego partnera. Bardzo emocjonalnie podchodzą do seksu i zbliżenie jest dla nich bardzo intymnym przeżyciem. Dużą wagę przykładają także do tego, co dzieje się po stosunku. Potrzebują bliskości.

Zielony

Zielony kolor w sprawach łóżkowych nie zwiastuje nic dobrego. Te osoby są bardzo niepewne swoich umiejętności seksualnych i nigdy nie pozwalają sobie być sobą na sto procent, z obawy przed kompromitacją. Są to osoby zapobiegawcze, powściągliwe, co bywa urocze, ale na dłuższą metę bardzo uciążliwe.

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku potrafią rozkręcić kłótnię z byle powodu! Co denerwuje je najczęściej?

Żółty

Osoby, których ulubionym kolorem jest żółty, w łatwy sposób podporządkują się swojemu partnerowi. Przez to często zapominają o własnych potrzebach i przyjemnościach. A to ostatecznie często prowadzi do tego, że są niezadowolone ze swojego życia intymnego i często uciekają się do zdrady.

Pomarańczowy

To połączenie żółtego z czerwonym. Dlatego też są to osoby, które na pierwszym miejscu stawiają potrzeby partnera, nie mają jednak problemu z tym, żeby niekiedy dominować w łóżku. Potrafią wykazywać w sypialni nieco agresywne zachowania, np. ciągnąć za włosy lub podgryzać.

Różowy

Różowy to kłótliwa barwa. Często świadczy jednak o braku dojrzałości w sprawach seksualnych. Osoby, które lubią ten kolor, nie biorą odpowiedzialności za swoje czyny. Kobiety, które deklarują, że róż jest ich ulubionym kolorem, potrafią zwodzić mężczyzn i drażnić ich obietnicami, których potem nie chcą spełnić. Mężczyźni, którzy są miłośnikami tego koloru natomiast, często są flirciarzami - wykorzystują i porzucają.

Brązowy

Ci, którzy lubią kolor brązowy, są czuli i romantyczny. Są też bardzo aktywni seksualnie. Poświęcają swojemu partnerowi dużo uwagi i biorą ich upodobania pod uwagę, stawiając je na równi z sobą. To naprawdę dobrzy kochankowie, których można pozazdrościć. Czasami jednak potrafią być nużący, wciąż tak samo zachowując się w sypialni.

Biały 

Osoby, które biały kolor deklarują jako swój ulubiony, często nie potrzebują seksu do szczęścia. Deklarują się jako osoby aseksualne lub po prostu przykładają do kwestii intymnych małą wagę. Jeżeli już decydują się uprawiać seks, często traktują go jako coś pruderyjnego. To właśnie oni uwielbiają stosunki po ciemku i krępują się otwarcie o nich rozmawiać.

Zobacz także: Situationship ma coraz więcej zwolenników. Jak wygląda ten niebezpieczny rodzaj relacji?

Seks jest wątkiem niezwykle popularnym w kinie! Także na srebrnym ekranie. Oto seriale, w których właśnie seks zagrał główną rolę.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów