Powstała inteligentna prezerwatywa, która powie, jak dobry jesteś w łóżku. Jej koszt to 300 złotych

Redakcja 14.03.2017
Prezerwatywa i.Con
Fotografia: www.youtube.com

Zainteresowanie innowacyjnym produktem jest ogromne. I chyba nikt nie powinien się dziwić. 

Brytyjski sklep internetowy British Condoms w swoim asortymencie udostępnił nowy produkt o nazwie "i.Con". Jego twórcy przekonują, że to pierwsza na świecie inteligentna prezerwatywa. 

We współczesnym świecie wszystko musi być smart. Po inteligentnych zegarkach i sportowych opaskach przyszedł czas na inteligentną prezerwatywę. I choć w rzeczywistości z kondomem niewiele ma wspólnego, już ustawia się kolejka chętnych, którzy koniecznie chcą wypróbować rewolucyjny gadżet w sypialni. 

I.Con to dokładnie pierścień, którego wielkość można dowolnie regulować. Urządzenie naszpikowane jest zestawem czujników, które śledzić będą nasze ruchy i aktywność. W praktyce oznacza to tylko tyle, że i.Con powie nam, ile kalorii spaliliśmy podczas uprawiania seksu, jak często zmienialiśmy pozycję, ile wynosi średnia temperatura naszej skóry, czy chociażby poda liczbę i prędkość pchnięć. Ale, to nie wszystko. Pierścień ma pomóc wykryć choroby przenoszone drogą płciową. 

To naprawdę rewolucyjny dzień. Nie tylko wynaleźliśmy pierwszy na świecie inteligentny pierścień, który pozwoli zmierzyć naszą wydajność w łóżku, ale również będzie miał wbudowane wskaźniki, które ostrzegą jego użytkownika przez potencjalnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową - powiedział główny inżynier projektu Adam Leverson, a jego wypowiedź przytacza Dezeen.com. 

Trwają zapisy

Co warto wiedzieć, inteligentnej prezerwatywy nie używa się zamiast tradycyjnej, ale razem z nią. Nie jest to więc żadne zabezpieczenie przed niechcianą ciążą, czy chorobami wenerycznymi. 

Uzyskane dane będą przesyłane do aplikacji za pomocą Bluetooth. Co szczególnie ważne, wbudowana bateria po pełnym załadowaniu będzie pracować nawet do 8 godzin, a to przecież wystarczający czas na ukończenie tego typu aktywności. 

Urządzenie trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku i będzie kosztować około 300 złotych. Za pośrednictwem strony British Condoms można się zarejestrować i tym samym wyrazić chęć przetestowania innowacyjnego produktu. Na zainteresowanie twórcy i.Con nie mogą narzekać. Do tej pory na stronie zarejestrowało się ponad 96 tysięcy osób.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów