Policz, ile razy w ciągu miesiąca uprawiasz seks, a poznasz prawdę o swoim związku

Martyna Wojciechowska 24.07.2018
Seks
Fotografia: Shutterstock

Ilość inicjacji seksualnych w ciągu miesiąca może powiedzieć o twoim związku więcej niż może ci się wydawać. Poznaj wyniki badań przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców.

Zobacz także: O takim seksie marzy każda polska kobieta. Jesteście zaskoczeni?

Ile razy w ciągu miesiąca uprawiasz seks?

Nie jest tajemnicą, że seks ma ogromny wpływ na relacje partnerów. Intymne spotkania nie tylko zbliżają, ale i umacniają więź. Badacze twierdzą, że częstotliwość odbywanych stosunków zdradza prawdę na temat naszego związku. Policz, ile razy w ciągu miesiąca uprawiasz seks i dowiedz się, co to oznacza.

Brak seksu

Im dłużej nie zbliżacie się do siebie, tym bardziej stajecie się sobie obcy. Jeśli w ostatnich miesiącach ani razu się nie kochaliście, to znak, że wasz związek przeżywa poważny kryzys. Prawdopodobnie doskonale zdajecie sobie z tego sprawę, jednak najwyraźniej żadne z was nie chce walczyć o poprawę waszych relacji.

Seks codziennie

Codzienny seks to domena świeżych związków. To naturalne, że partnerzy potrzebują więcej zbliżeń niż ci, którzy są ze sobą kilka lat. Częsta inicjacja seksualna oznacza, że jesteście sobą zafascynowani.

Seks raz w tygodniu

Według badań, większość stałych partnerów uprawia seks raz w tygodniu. Jeśli w twoim związku jest podobnie, to znak, że kochacie się, ufacie sobie i jesteście szczęśliwi.

Jak wiadomo, rutyna w związku może spowodować pogorszenie się waszego życia seksualnego. Właśnie dlatego ważne jest, abyście oboje starali się zaspokajać nie tylko swoje pragnienia, ale i potrzeby partnera. Jeżeli czujecie, że w ostatnim czasie zbliżenia nie dają wam już takiej radości, jak dawniej, porozmawiajcie o tym z drugą połówką i postarajcie się znaleźć receptę na przełamanie rutyny.

Zobacz także: Kobiety określiły idealny rozmiar biustu. Zgadzacie się z nimi?

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów