Po czym poznać, że jesteśmy sobie przeznaczeni? 11 znaków, że to ten jedyny

Katarzyna Leszczyńska 13.02.2018
Po czym poznać, że ktoś jest nam przeznaczony?
Fotografia: fotolia.com

Często zastanawiamy się, czy z tym partnerem będziemy już do końca życia. Dzięki tym znakom, możemy upewnić się, że dana osoba jest nam przeznaczona. 

Miłość nie zawsze idzie w parze z dobrymi wyborami. Dlatego też wielu ludzi, którzy są zakochani zastanawia się, po czym poznać, czy jesteśmy sobie przeznaczeni z tą osobą. Oczywiście nigdy nie można być stu procentowo pewnym, czy będziemy z kimś do końca życia. Są jednak pewne znaki, które świadczą o tym, że właśnie z tym człowiekiem możemy stworzyć długi i udany związek. Po czym poznać, że ktoś jest nam przeznaczony?

Zobacz także: Po czym poznać, że nasz związek jest poważny? Ta jedna rzecz jest kluczem do sukcesu

Bezgraniczne zaufanie

Jeżeli ufamy komuś bezgranicznie i wiemy, że możemy tej osobie powiedzieć wszystko, a nasz sekret pozostanie w jego głowie, pewne jest, że ta osoba jest dla nas odpowiednia. Zaufanie jest najważniejszą rzeczą, jaka buduje dobrą relację.

Po czym poznać, że jesteśmy sobie przeznaczeni?

Całkowita akceptacja

Trudno jest dopasować się w stu procentach. Zawsze będzie coś, co będzie nam przeszkadzać w drugiej osobie. Trzeba jednak umieć to zaakceptować. Jeżeli szanujemy partnera takim, jaki jest, oczywiście z wzajemnością, może to znaczyć, że jesteśmy sobie przeznaczeni.

Rozumiecie się bez słów

To trochę jak z rodzicami lub prawdziwymi przyjaciółmi. Gdy znamy się naprawdę dobrze, jesteśmy w stanie porozumieć się bez słów. Jeżeli ktoś jest naszą bratnią duszą, zawsze będziemy potrafili się z nim dogadać, nawet kontaktem wzrokowym. To może znaczyć, że do siebie pasujemy.

Po czym poznać, że jesteśmy sobie przeznaczeni?

Czujecie się ze sobą dobrze

To jest jedna z najważniejszych rzeczy w udanej relacji – dobre samopoczucie w obecności drugiej osoby. Jeżeli możecie zachowywać się swobodnie będąc razem, jest to najlepszy kierunek ku temu, żeby spędzić ze sobą resztę życia.

Zobacz także: Po czym poznać, że relacja jest trwała? 10 znaków świadczących o stabilności związku

Dajecie sobie przestrzeń

Każdy z was może żyć własnym życiem i spotykać się z kim chce. Nie robicie sobie dzikich scen zazdrości o przyjaciół, nawet tych odmiennej płci. Zawsze rozumiecie swoje postępowanie i przede wszystkim, ufacie sobie bezgranicznie.

Po czym poznać, że jesteśmy sobie przeznaczeni?

Brak strachu przed wyrażeniem własnego zdania

W związku trzeba być asertywnym i żadna ze stron nie ma prawa ograniczać oraz krytykować zdania drugiej. Jeżeli obie strony to rozumieją, nie powinno dojść do sytuacji, gdy ktoś będzie się bał sprzeciwić i wypowiedzieć własne zdanie. Szanowanie opinii drugiej osoby to ważny krok do bycia razem do końca życia.

Wyobrażacie sobie wspólną przyszłość

W każdym udanym związku ludzie myślą o przyszłości i to wspólnej. Jeżeli natomiast nie potraficie sobie jej wyobrazić lub widzicie w niej tylko siebie, może to znaczyć, że nie jesteście sobie przeznaczeni i lepiej jak najszybciej zakończyć taką relację.

Po czym poznać, że jesteśmy sobie przeznaczeni?

Potraficie poradzić sobie z nieporozumieniami

W każdym związku pojawiają się kłótnie. Sztuką natomiast jest szybkie ich rozwiązywanie. Jeżeli jesteście sobie przeznaczeni, na pewno będziecie potrafili przetrwać każdą burzę. Wystarczy usiąść, porozmawiać i na spokojnie i dość do wspólnych wniosków. Dzięki temu wasza relacja będzie jeszcze trwalsza.

Jesteście razem, bo to lubicie

Trzeba nauczyć się odróżniać dwa uczucia: kochamy spędzać ze sobą czas oraz potrzebujemy się. Jeżeli kierujecie się tym pierwszym, jesteście sobie przeznaczeni. Jeżeli jesteście razem, bo boicie się być samemu – lepiej znaleźć kogoś innego.

Po czym poznać, że jesteśmy sobie przeznaczeni?

Nie umiecie wyobrazić sobie życia u boku kogoś innego

Plany na przyszłość to jedno, ale jeżeli jest wam razem na tyle dobrze, że nie myślicie o innych i nie potraficie wyobrazić sobie życia z kimkolwiek innym – to znaczy, że pasujecie do siebie jak ulał.

„My” nie „ja”

Jeżeli wszystko co robicie, robicie wspólnie, i o wszystkim opowiadacie w kategoriach „my”, może to oznaczać tylko jedno – będziecie żyli długo i szczęśliwie.

Po czym poznać, że jesteśmy sobie przeznaczeni?

Zobacz w poniższej galerii, po czym poznać, że ktoś jest w nas zakochany: 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów