Ten niebezpieczny trend w randkowaniu pokochali mężczyźni. Sprawdź, czym jest orbiting!

Zuzanna Morska 26.02.2020
Para na randce
Fotografia: Shutterstock

Jest jeszcze gorszy od ghostingu. I naprawdę potrafi zranić! Oto najnowszy trend w randkowaniu.

Jakiś czas temu pisaliśmy o ghostingu, który zyskał ogromną popularność wśród randkujących osób. Polega on na tym, że najpierw kogoś w sobie rozkochujemy, a następnie zaczynamy tę osobę ignorować, aż w końcu znikamy z jej życia bez słowa.

Teraz jeszcze popularniejsza stała się pewna forma ghostingu. Mowa o orbitingu, który jest jeszcze bardziej brutalny. I naprawdę potrafi zranić.

Orbiting - nowy trend w randkowaniu

Na czym polega orbiting? To nowy i bardzo niebezpieczny trend w randkowaniu, który sprawił, że już niejedno serce zostało złamane. Szczególnie upodobali go sobie mężczyźni.

Orbiting polega na tym, że osoba, w której zaczynamy się zakochiwać lub z którą się spotykamy, częściowo znika z naszego życia. Nie reaguje na nasze telefony, nie odpowiada na prośby o spotkanie, ale... daje o sobie znać w mediach społecznościowych! Najczęściej sprowadza się to do "polubień" na Facebooku lub "serduszek" na Instagramie.

Orbiting wygląda zatem na zwykłe wprowadzanie drugiej osoby w błąd. Wygląda na to, że trend ten jest niezwykle popularny i jednocześnie okrutny - w końcu sprawia, że druga osoba robi sobie złudne nadzieje.

Padliście kiedyś ofiarą takiego zachowania?

Te serialowe związki tak przypadły nam do gustu, że chcielibyśmy, aby były prawdziwe! Zobaczcie, które szczególnie mamy na myśli.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów